|
Magyar Sebész Társaság |
|
Tudományos töprengés az emlőrák szűrésének és gyógyításának témakörében - Tudományos szimpózium |
Rendezvény kezdete: 2009.10.04. | Rendezvény vége: 2009.10.04. |
Helyszín: 1051 Budapest, Roosevelt tér 9., Magyar Tudományos Akadémia Székház, Díszterem |
Az Egészség Hídja Összefogás Egyesület és a Pfizer Kft. megrendezi a „Tudományos töprengés az emlőrák szűrésének és gyógyításának témakörében” című tudományos szimpóziumot.
Időpont: 2009. október 4., vasárnap Helyszín: Magyar Tudományos Akadémia, Díszterem 1051 Budapest, Roosevelt tér 9.
Kérjük, részvételi szándékát jelezze szeptember 30-ig.
On-line regisztráció >> Megtisztelő jelenlétére feltétlenül számítunk!
Az esemény fénypontjaként az egybegyűltek a magyar közélet kiemelkedő képviselőinek vezetésével 20.30-kor átsétálnak az erre a különleges alkalomra rózsaszínre világított Lánchídon.
„Az Egészség Hídja Összefogás a Mellrák Ellen Egyesületet” az Amerikai Egyesült Államok korábbi Nagykövete, Nancy Goodman Brinker pártfogásával civil szervezetek, közéleti személyiségek, politikai döntéshozók és nagyvállalatok hívták életre. A kezdeményezés évek óta hazánkban példa értékű módon fogja össze a résztvevőket a mellrák elleni küzdelemben.
További információkat a kapcsolódó dokumentumban olvashat. |
|
|
 |
|
Magyar Kardiológusok Társasága |
|
Szívünk Napja 2009 - a Szív Világnapja |
Rendezvény kezdete: 2009.09.27. | Rendezvény vége: 2009.09.27. |
Helyszín: Budapest, Városliget, |
A rendezvény Web oldala: http://www.szivunk-napja.hu/ |
Élj és Tégy a Szívedért - ez a jelmondata idén a hagyományos Szívünk Napjának. A rendezvény középpontjában a munkahely egészségmegőrző szerepe áll. A szervezők szeretnék felhívni a figyelmet, arra hogy nemcsak a magánéletben, hanem a munkahelyen is figyeljünk önmagunk és mások egészségére. A betegség felismerésében és a megelőzésben tudjanak meg többet a szív és érrendszeri betegségek kockázati tényezőiről, azok felismeréséről. "Mozduljunk együtt - közösen könnyebb". |
|
|
 |
|
Magyar Ortopéd Társaság |
|
Török-Magyar Arthroplasztika Csoport 2. Konferenciája (Kappadókia, Törökország, 2024.10.18-20.) |
Rendezvény kezdete: 2024.10.18. | Rendezvény vége: 2024.10.20. |
Helyszín: Kappadókia, Törökország, Doubletree Hilton Hotel |
Török-Magyar Arthroplasztika Csoport 2. Konferenciája 2024. október 18-20. Kappadókia, Törökország Doubletree Hilton Hotel Csípő arthroplasztika Térd arthroplasztika A csípő ízület megtartó műtétei Térd körüli oszteotómiák
A 2023 decemberi első találkozó alkalmával több mint 15 török vendég, és több mint 30 magyar résztvevő aktív közreműködésével megalakult a Török Magyar Arthroplasztika Csoport. A második talákozóra Törökországban, a csodáslatos Kappadókiában kerül sor idén októberben. Szeretettel várjuk a magyarországi résztvevőket erre a felejthetetlennek ígérkező 3 napos programra. Jelentkezés és további részletek itt zahar.akos@gmail.com További részletek az ide kattintva letölthető meghívóban |
|
|
 |
|
Magyar Fejfájás Társaság |
|
2024 World Pediatrics Conference |
Rendezvény kezdete: 2024.10.18. | Rendezvény vége: 2024.10.19. |
Szakterület(ek): Gyermekgyógyászat |
Tudományos információ: Morris Silvia |
Munkahely neve: Episirus Scientifica |
Címe: USA, 19803 Wilmington, 3911 Concord Pike |
E-mail: pediatrics@episirus.org |
Szervező: Morris Silvia |
Munkahely neve: Episirus Scientifica |
Címe: USA, 19803 Wilmington, 3911 Concord Pike |
E-mail: pediatrics@episirus.org |
Helyszín: USA, 19803 Wilmington, 3911 Concord Pike, Episirus Scientifica |
A rendezvény Web oldala: https://pediatrics.episirus.org/ |
Episirus Scientifica welcomes you to attend 2024 World Pediatrics Conference (2024WPC) to be held during October 18-19, 2024 in Osaka, Japan around the theme ‘Scientific advancement and exploration in Pediatrics and Neonatology’ accredited with CPD credits which enable the professionals from worldwide to exchange their views on a wide variety of topics affecting child care and those suffering from pediatric diseases around the world. Since Genetic variance, developmental issues and Congenital defects are of a greater concern to pediatricians, we will be exploring more into these fields. This international meet (2024WPC) anticipates hundreds of participants including keynote speakers, Oral presentations by renowned speakers and poster presenters besides delegates around the world. This conference perhaps a giant event that creates an ideal platform to share expertise addressing current advancements involved in Pediatric and Neonatal care. It will be a wonderful opportunity for all the delegates as it provides an international networking opportunity to collaborate with the world-class Pediatric and Medical Associations.
Few Topics which will be covered:
Pediatric Biochemistry
Pediatric Epilepsy
Pediatric Genetics
Neonatology and Pediatric Intensive Care
Pediatric Infectious Diseases
Pediatric Neuroradiology
Child Nutrition
Pediatric Immunology
Pediatric Allergy and Dermatology
Pediatric Cardiology
Pediatric Psychology and Adolescent Medicine
Pediatric Neurology
Pediatric Hematology and Oncology
Pediatric Emergencies and many more
Target Audience:
Pediatrician
Pediatirc Cardiologists
Pediatric Neurologists
Pediatric Researchers
Pediatric Scientists
Pediatric Nurses
Pediatric Dermatologists
Pediatric Faculty
Medical Colleges
Pediatric Physicians
Training Institutes
Industry professionals
Researchers
Fellows or Postdoctoral Students
Therapists
Emeritus
Young Research Scientists
Business Delegates
Medical Students
Device Manufacturing Companies
Pediatric Associations and Societies
|
|
|
 |