|
Magyar Ortopéd Társaság |
|
XVIII. MAGYAR PODIÁTRIAI ÉS LÁBSEBÉSZETI VÁNDORGYŰLÉS |
Rendezvény kezdete: 2014.11.28. | Rendezvény vége: 2014.11.29. |
Szakterület(ek): Diabetológia, Traumatológia, Ortopédia, Érsebészet, Reumatológia, Sportorvoslás |
Tudományos információ: Prof. Dr. Nemes György |
Munkahely neve: Magyar Podiátriai és Lábsebészeti Társaság |
Címe: |
E-mail: drnemesga@t-online.hu |
Szervező: Kaposvári Krisztina |
Munkahely neve: New Instant Szervezőiroda |
Címe: 1028 Budapest, Máriaremetei út 41. |
Tel: 30/221-1513 , 061/212-3014 |
Fax: 061/225-0304 |
E-mail: newirendezveny@newinstant.hu |
Helyszín: 6000 Kecskemét, Harmónia utca 12., Granada Konferencia Wellness és Sporthotel |
A rendezvény Web oldala: http://www.newinstant.hu/index.php?module=konferencia&op=ev&ev=2014 |
MEGHÍVÓ
XVIII. Magyar Podiátriai és Lábsebészeti Vándorgyűlés
Lábelváltozások új kezelési módszerei, work- shop és szeminárium
Kecskemét, Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel****
2014. november 28-29.
Kedves Kollegina/Kolléga! Kecskemét gyakorlatilag az ország közepe, így földrajzilag is a hazai találkozások helyszíne. Ezért is jelentős és fontos a lábsebészet iránt egyre nagyobb számban érdeklődők számára, hogy a XVIII. Vándorgyűlésünket, 2014. november 28-29-én, Dr. Gera László traumatológus osztályvezető főorvos és munkatársai szervezik, a Bács-Kiskun Megyei kórház és főigazgatója: Dr. Svébis Mihály c. egyetemi docens támogatásával.
A korszerű lábsebészet további előnye, hogy az egy napos és ambuláns sebészet keretein belül is végezhető, műszerigénye csekély. A kongresszus szakmai programjába igyekeztünk mindenkit érdeklő általános témákon kívül a ritkábban előforduló és határterületeket is érintő témaköröket is bevonni és számos meghívott külföldi előadó révén még eredményesebbé tenni a tudományos tartalmat.
Továbbra is várjuk a lábbal foglalkozó szakemberek, podiáterek, gyógytornászok, gyógy-pedikűrösök, diabetesz szakápolók, védőnők jelentkezését is. Vándorgyűléseink hagyományos része a péntek délelőtti - eddig igen sikeres - társasági program, erre Kecskemét városa nagy választékot kínál, melyre várjuk a kísérőket is. (A kongresszus helyszíne és szálloda választásában - ugyancsak hagyományos már, - hogy a kísérők, családok és gyermekek számára legyen lehetőség wellness használatára és az ott tartózkodás kedvezményes hosszabbítására.)
Az esti programjaink a jókedv és a kikapcsolódás mellett az oldott hangulatú, baráti beszélgetések helyszíne is. Reméljük, hogy erre "a találkozásra" is mint magas színvonalú kongresszusra, work shop-ra, emlékezhetünk később. Jöjjenek el, gyertek el minél többen, hogy egymástól tanulhassunk és a tudományos rendezvény vitái mellett jól érezhessük magunkat Kecskeméten.
Dr. Gera László a kongresszus elnöke
Dr. Szokoly Miklós a MPLT elnöke Prof.
Dr. Nemes György a MPLT alapító, örökös elnöke |
|
|
 |
|
Magyar Nephrologiai Társaság |
|
First Congress of the Mediterranean Kidney Society |
Rendezvény kezdete: 2009.10.02. | Rendezvény vége: 2009.10.04. |
Munkahely neve: Lisciotto Congressi |
Címe: Via Camiciotti, 8 - 98123 Messina – ITALY |
Tel: 0039 090 29 82 262 |
Fax: 0039 090 29 29 890 |
E-mail: meetings@lisciotto.it |
Helyszín: Italy, Taormina - Giardini Naxos, Via Jannuzzo 47, Russott Hotel |
On behalf of the Organizing Committee, I am inviting you to participate to the First Congress of the Mediterranean Kidney Society (MKS), which will take place in Giardini Naxos, Taormina - Italy on October 2-4 2009, enclosed please find the preliminary program. The Scientific Committee is working hard to make this event memorable.
I look forward to seeing you in Giardini Naxos on fall.
Please find more information in the document attached ("Kapcsolt dokumentumok") |
|
|
 |
|
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság |
|
Fifth Annual QMP Aesthetic Surgery Symposium |
Rendezvény kezdete: 2009.10.01. | Rendezvény vége: 2009.10.04. |
Helyszín: USA, IL 60601 Chicago, Illinois, 1 West Wacker Drive, Renaissance Chicago Hotel |
A rendezvény Web oldala: http://www.qmp.com/meeting2009/aesthetic/index.htm |
At the conclusion of this symposium, participants should be able to discuss the clinical decision making and current techniques for various aesthetic surgery procedures including: forehead and temporal lifting, orbital and periorbital rejuvenation, face and neck rejuvenation, breast surgery, body contouring after massive weight loss, and cosmetic medicine. Participants should also be able to explain safety considerations and how to avoid and manage complications and optimize results for these procedures. In addition, participants should be able to describe long-term results, benefits, and risks associated with these aesthetic surgery procedures.
Homepage: www.qmp.com/meeting2009/aesthetic/index.htm |
|
|
 |