Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
január
HKSCPSV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• 2026. január 29-én csütörtökön 14:30-kor lesz a 2026. 1. félév első VKK (Vesetranszplantációs Klinikopatológia Kerekasztal) megbeszélése....>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei
[ 2026.01.23. ]
• Kedves Kollegák! A magyar plasztikai sebészeti szakma régi álma valósult meg a közelmúltban, a Semmelweis Egyetem Sebészeti Klinikáján...>> Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság hírei
[ 2026.01.23. ]
• Dear Colleagues and Friends,We are pleased to invite you to the 11th Seminar on Tendon and Nerve Transfers...>> Magyar Ortopéd Társaság hírei
[ 2026.01.23. ]
• Kedves Kolléganők/Kollégák!>> Magyar Szülészeti-Nőgyógyászati Ultrahang Társaság hírei
[ 2026.01.22. ]
• Szeretettel hívunk meg minden érdeklődő kollégát a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetben...>> Magyar Gyermekorvosok Társasága hírei
[ 2026.01.22. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ] 
 
Magyar Sebész Társaság
Sztómaterápiás Ápoló Képzés
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.08.Rendezvény vége: 2026.09.08.
Helyszín: 1082 Budapest, Üllői út 78/b. Transzplantációs Részleg 3. em. Oktatóterem, Semmelweis Egyetem STéG Klinika
Tisztelt Kollégák!

A Semmelweis Egyetem Sebészeti, Transzplantációs és Gasztroenterológiai Klinika 2025. szeptemberétől ismét Sztómaterápiás Ápoló Képzést indít.

A képzés formája: Felnőttképzés - akkreditáció folyamatban

Az előző évek képzési tapasztalatai, valamint a hallgatói visszajelzések alapján az idei évtől módosított, bővített formában, az elmélet mellett a gyakorlati képzés hangsúlyosabbá tételével tervezzük a képzést.

Az előadásokat tervezetten pénteki munkanapokra osztjuk be, a gyakorlati képzés rugalmas formában, egyéni egyeztetés alapján történik.
 
A kurzus teljes hossza 1 év (tanulmányi év), mely 52 elméleti órából és 40 gyakorlati órából áll.

Ezen kívül 2 alkalommal külön konzultáció formájában dolgozzuk fel az előadókkal és hallgatókkal együtt a tanultakat.

A képzést elméleti és gyakorlati vizsga zárja le, melynek alapján a Semmelweis Egyetem a sikeres vizsgát tett hallgatóknak igazoló oklevelet állít ki.

Reményeink szerint a Sztómaterápiás Ápoló Képzés megújult formája hatékonyan fogja szolgálni a hazai sztómaterápiás gyakorlatot és ezáltal a közel 20.000 hazai sztómával élő beteget.

Célunk, hogy a Semmelweis Egyetem által kiadott Sztómaterápiás Ápoló minősítés hosszú távon licencként szolgáljon, egyfajta minőségi igazolást jelentsen, egyben összekapcsolja az e területen tevékenykedő szakembereket.

Jelentkezési határidő:
 2025. szeptember 8.
E-mail: event@timelessevent.hu
Tárgy: Jelentkezés - Név - Sztómaterápiás Ápoló Képzés
Valamint kérjük, hogy jelentkezésükkel egyidőben az alábbi űrlapot is kitölteni szíveskedjenek.

KITÖLTÖM AZ ŰRLAPOT
.
 
Jelentkezés feltétele: Ápoló 54, Ápoló 55, Ápoló Bsc, Ápoló Msc végzettség

A teljes képzés díja:
 200.000,-Ft

Tervezett létszám:
 20 fő

Szakmai információ:
 Orbán Andrea

A Képzés vezetője:
 Dr. Bánky Balázs PhD és Prof. Dr. Szijártó Attila D.Sc
 
Várjuk jelentkezésüket!
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
Újszülöttkori szűrés a gyakorlatban - továbbképzési tanfolyam
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.01.29.Rendezvény vége: 2026.01.29.
Helyszín: 1083 Budapest, Bókay utca 54., Semmelweis Egyetem Gyermekgyógyászati Klinika

Tisztelt Kollégák!

Engedjék meg, hogy felhívjam figyelmüket a 2026.01.29-én tartandó Újszülöttkori szűrés a gyakorlatban – továbbképzési tanfolyamunkra.

Kérem a tanfolyammal kapcsolatban tekintse meg a csatolt dokumentumban található hasznos információnkat.

Orvosok részére a tanfolyamra jelentkezni az OFTEX portálon lehetséges.

Tanfolyam adatlapja ezen a linken érhető el.

Szakdolgozóknak  (GYERMEK ÁPOLÁS ÉS GONDOZÁS SZAKMACSOPORT ezen belül: Ápoló (BSc), Ápoló (főiskolai végzettség), Csecsemő- és gyermekápoló,  Csecsemő- és gyermekápoló (54), Diplomás ápoló, Egészségügyi gyermekotthoni gondozó,  Egyetemi okleveles ápoló, Gyermek ideg-elmeápoló és gondozó, Gyermekápoló, Gyermekápoló és gondozó, Okleveles ápoló (egyetemi végzettség), Okleveles ápoló (MSc), Segédápoló (gyermek))

A tanfolyamra jelentkezni a tanfolyamok.gyermek@semmelweis.hu e-mail címen lehetséges. A szükséges adatok megadását és a jelenlét ellenőrzését követően elméleti továbbképzési pontokat fognak kapni. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a jelentkezés az e-mailban megküldött adatok kitöltését követően lép életbe. 

A tanfolyam részvételi díja: 25.000Ft

Szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Kapcsolódó dokumentumok (1)
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Semmelweis Egyetem: Vesetranszplantációs klinikopatológiai kerekasztal
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.01.29.Rendezvény vége: 2026.01.29.
Helyszín: Budapest,
2026. január 29-én csütörtökön 14:30-kor lesz a 2026. 1. félév első VKK (Vesetranszplantációs Klinikopatológia Kerekasztal) megbeszélése.
 
ZOOM LINK (mind a 6 alkalommal)https://semmelweis.zoom.us/j/97147263374?pwd=HJzDFa6fy4A8VUc2k5N7ajnstYAnqk.1
 
Meeting ID: 971 4726 3374
Passcode: 473882
 
Dátumok
2026.01.29, 2026.02.26, 2026.03.26, 2026.04.30,  2026.05.28, 2026.06.25, 
azaz minden hónap utolsó csütörtök délután 14:30.

Helyszín: Semmelweis Egyetem, Sebészeti Transzplantációs és Gasztroenterológiai Klinika, Baross utca 23-25. magasföldszint Transzplantációs Nefrológia Ambulancia tárgyaló.
A helyszín változhat, aki személyesen szeretne megjelenni, az kérjük érdeklődjön és jelezze előre a szervezőknél.
 
Jelentkezés: minden alkalommal a bejelentkezéskor a pecsétszám megadásával 
 
Az esemény Oftex akkreditált (24 pont) aneszteziol.intenzív terápia, belgyógyászat, csecsemő- és gyermekgyógyászat, gasztroenterológia, immunológia (képesítés), nefrológia, patológia, radiológia, sebészet szakmák részére. A pontjóváírás feltétele legalább 4 alkalommal történő részvétel (összesen 6-ból). A szemeszter végén rövid tesztvizsga történik.
 
A mindennapi gyakorlatunk részeként hónapról hónapra elvégzett vesegraft szövettani mintákat közösen értékeljük, és megbeszéljük a kapcsolódó eseteket, továbbá a szakmai aktualitásokról esik szó interdiszciplináris megközelítésben.
 
A  fórumra várunk minden transzplantáció iránt érdeklődő Kollégát!
 
Üdvözlettel,
 
Cseprekál Orsolya, Dobi Deján,
és a budapesti vesetranszplantációs csapat tagjai
 
Magyar Kardiológusok Társasága
Szívelégtelenség Kongresszus
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.01.29.Rendezvény vége: 2026.01.31.
Helyszín: Hunguest Hotel Szeged
A rendezvény Web oldala: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/SZIVELEG26/Altalanosinformaciok

Tisztelt Kollégák, kedves Barátaink!



Ismét elmúlt egy év, közelegnek az év végi ünnepek, a január és január végén a Szívelégtelenség Kongresszus, amit 2026. január 29-31. között rendezünk meg Szegeden.
Az immár XVIII. alkalommal megrendezett Kongresszuson, a korábbiakhoz hasonlóan, sőt azokat is meghaladóan izgalmas témákkal várunk minden kedves érdeklődőt. Lesz szó az elmúlt év új szívelégtelenséggel kapcsolatos vizsgálatairól, az új irányelvek szívelégtelenséggel kapcsolatos aspektusairól. Ez elmúlt évben publikált ESC irányelvek közül kiemelten jelentős a szívelégtelenséggel foglalkozó szakemberek számára a Myocarditis és pericarditis irányelv, de sok találkozási pont van a szívelégtelenség ellátással a Várandósság és kardiovaszkuláris betegségek, a Valvuláris szívbetegségek és a Mentális egészség és kardiovaszkuláris betegségek irányelvben is. Ezen túlmenően érdekes szimpóziumok foglalkoznak majd a direkt miozin inhibitor terápia újdonságaival, a keringés támogató eszközökkel, az intervenciós kardiológia szívelégtelenség ellátásban betöltött szerepével, valamint a szívelégtelenségben alkalmazható rehabilitációs és tréning programokkal is. Debate szimpózium keretében vitatkozni fogunk a digitáliszok, illetve a vericiguat helyéről és szerepéről a szívelégtelen betegek kezelésében. Ismét megszervezzük a szakdolgozói szekciót és természetesen lesz HOT (heart failure specialist of tomorrow) szimpózium és esetbemutatások is.
Az ez évi Kongresszus újdonsága lesz a 0. napon (január 28-án) megrendezésre kerülő Családorvosi szatellita szimpózium, amit a Szegedi Családorvosi Tanszékkel közösen szervezünk, s melynek keretében lehetőség nyílik arra, hogy a szívelégtelenség specialisták és a házi orvosok áttekintsék a szívelégtelenség ellátással kapcsolatos legfontosabb közös problémákat.
A sok-sok érdekes program mellett a 2026. évi Kongresszus azért is kiemelkedő jelentőségű, mert három év után leköszön a Munkacsoport kiváló munkát végző jelenlegi elnöke és vezetősége és megválasztásra kerül az új vezetőség.
Találkozzunk 2026. január utolsó napjaiban Szegeden, a gyönyörű Tisza-parti városban, ami télen is csodálatos és töltsünk együtt három szakmai programokban, személyes találkozásokban, baráti beszélgetésekben gazdag napot. Mindenkit szeretettel várunk!!!
 
Prof. Dr. Nyolcas Noémi
c. egyetemi tanár
a Kongresszus szakmai szervezője

Dr. Borbély Attila

egyetemi docens
az MKT Szívelégtelenség és Szívizombetegségek munkacsoportjának vezetője

Dr. Sax Balázs

egyetemi adjunktus
az MKT Szívelégtelenség és Szívizombetegségek munkacsoportjának vezető helyettese

Dr. Muk Balázs

főorvos
az MKT Szívelégtelenség és Szívizombetegségek munkacsoportjának titkára
 
Magyar Kardiológusok Társasága
Az érbetegségek fizioterápiájának alapjai – mit kell tudnia a gyógytornász-fizioterapeutának az érbetegségekről? ONLINE TOVÁBBKÉPZÉS
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.01.30.Rendezvény vége: 2026.02.05.
Helyszín: Online továbbképzés

Kedves Kollégák!

Szeretettel várunk Benneteket a Magyar Kardiológusok Társasága Kardiológiai Fizioterápia Munkacsoport "Az érbetegségek fizioterápiájának alapjai-mit kell tudnia a gyógytornász-fizioterapeutának az érbetegségekről?" című online elérhető továbbképzésére. 

Tematika és előadók:

- A verőerek, a gyűjtőerek és a mikrocirkuláció élettana és kórélettana
Előadó: Prof. Dr. Koller Ákos

- A verőérbetegségek jelentősége, gyakorisága, szűrése, diagnosztikája
Előadó: Prof. Dr. Késmárky Gábor

- A verőérbetegségek konzervatív kezelése
Előadó: Dr. Farkas Katalin

- A diabeteses láb. Kritikus végtagiszkémia fogalma. Az amputációk helyzete hazánkban
Előadó: Dr. Kolossváry Endre

- A vénás thromboembolia fogalma, jelentősége, konzervatív kezelése
Előadó: Prof. Dr. Járai Zoltán

- A krónikus vénás betegségek
Előadó: Prof. Dr. Pécsvárady Zsolt

- Az érbetegségek endovaszkuláris kezelési lehetőségei
Előadó: Dr. Bajkó Nándor

- Az érbetegek rehabilitációja
Előadó: Dr. Lugosi Péter

- A gyógytornász fizioterapeuta feladata és lehetőségei az érsebészeti műtétek utáni posztoperatív időszakban
Előadó: Soós Tamás

A továbbképzés részletei:

2026.01.30.–02.05.
17 kreditpont
Orvosok, gyógytornász-fizioterapeuták és IV. éves hallgatók számára
Online elérhető tananyag

Üdvözlettel,
MKT Kardiológiai Fizioterápia Munkacsoport
Kapcsolódó dokumentumok (1)

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ] 
 
Magyar Ortopéd Társaság
17th Congress of the European Federation of Societies for Microsurgery (EFSM 2026)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.06.14.Rendezvény vége: 2026.06.17.
Helyszín: Czech Republic, Prague,
A rendezvény Web oldala: http://www.euromicro2026.com
Dear collegues

On behalf of the organizing committee, it is my pleasure to inform about the 17th Congress of the European Federation of Societies for Microsurgery (EFSM 2026), which will take place from 14 to 17 June 2026 in the beautiful city Prague.

The congress will feature a rich scientific program, including educational courses, plenary lectures, expert panel discussions, free paper sessions, and interactive workshops. Alongside the academic program, an engaging social program will also be offered.

The registration will open soon at www.euromicro2026.com.

We look forward to welcoming you to Prague in June 2026.
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
23rd Hot Topics in Infection and Immunity in Children (IIC) – the ESPID-Oxford Course
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.06.23.Rendezvény vége: 2026.06.25.
Helyszín: Oxfort,
Dates: Tuesday 23rd June – Thursday 25th June 2026

Venue: Bernard Sunley Lecture Theatre, St Catherine’s College, Oxford, UK

To register and book accommodation –  
https://www.oxforduniversitystores.co.uk/short-courses/infection-and-immunity-in-children/infection-and-immunity-in-children

More information and how to apply for a bursary: 
https://www.ovg.ox.ac.uk/iic

Hot Topics in Infection and Immunity in Children (IIC) – The ESPID-Oxford Course is a residential training course which aims to provide basic information and updates in key areas of paediatric infection.

The course is targeted at paediatric infectious disease PID trainees and trainers, including SAS, LED & Consultant doctors and all those who manage children with infections, covering topics in Paediatric infection. 

Delegates come from all over the world there is usually a 50/50 mix of trainees/consultants.

All sessions are plenary and include a mix of lectures, case rounds, The Debate and the Annual IIC Quiz.

Click here to view the programme -  https://www.ovg.ox.ac.uk/iic/programme

Programme Highlights:
  • The McCracken lecture: Meningitis, a history with Professor Xavier Sáez-Llorens
    Chief of Infectious Diseases and Director of Clinical Research, Dr José Renán Esquivel Children’s Hospital, Panama
  • Climate Change and Health with Dr Kate O’Brien
    Director, Department of Immunization, Vaccines and Biologicals, World Health Organization (WHO)
  • Determinants of Future Health with Dr James Gilchrist
    Wellcome Career Development Fellow, Oxford Vaccine Group & Honorary Consultant in Paediatric Infectious Diseases & Immunology
  • Sustainable antibiotic prescribing by Dr Emma Lim
    Paediatric Consultant and Paediatric Sepsis Lead, Great North Children’s Hospital
  • AI and microbiology with Professor Adrian Egli
    Director, Institute for Medical Microbiology, University of Zurich

Early bird Registration Fees
  • Earlybird Trainee - ESPID/BPAIIG/PID Member                  £700.00
  • Earlybird Trainee                                                             £790.00
  • Earlybird Consultant - ESPID/BPAIIG/PID Member             £825.00
  • Earlybird Consultant                                                        £925.00
  • Ensuite Accommodation with Breakfast                             £115 per night

Click here to register – https://www.oxforduniversitystores.co.uk/short-courses/infection-and-immunity-in-children/infection-and-immunity-in-children

If you would like to purchase places for more than 1 person or need to pay for the places via invoice, please contact me on iic@paediatrics.ox.ac.uk.
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
23rd Hot Topics in Infection and Immunity in Children (IIC) – the ESPID-Oxford Course
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.06.23.Rendezvény vége: 2026.06.25.
Helyszín: Oxfort,
Dates: Tuesday 23rd June – Thursday 25th June 2026

Venue: Bernard Sunley Lecture Theatre, St Catherine’s College, Oxford, UK

To register and book accommodation –  
https://www.oxforduniversitystores.co.uk/short-courses/infection-and-immunity-in-children/infection-and-immunity-in-children

More information and how to apply for a bursary: 
https://www.ovg.ox.ac.uk/iic

Hot Topics in Infection and Immunity in Children (IIC) – The ESPID-Oxford Course is a residential training course which aims to provide basic information and updates in key areas of paediatric infection.

The course is targeted at paediatric infectious disease PID trainees and trainers, including SAS, LED & Consultant doctors and all those who manage children with infections, covering topics in Paediatric infection. 

Delegates come from all over the world there is usually a 50/50 mix of trainees/consultants.

All sessions are plenary and include a mix of lectures, case rounds, The Debate and the Annual IIC Quiz.

Click here to view the programme -  https://www.ovg.ox.ac.uk/iic/programme

Programme Highlights:
  • The McCracken lecture: Meningitis, a history with Professor Xavier Sáez-Llorens
    Chief of Infectious Diseases and Director of Clinical Research, Dr José Renán Esquivel Children’s Hospital, Panama
  • Climate Change and Health with Dr Kate O’Brien
    Director, Department of Immunization, Vaccines and Biologicals, World Health Organization (WHO)
  • Determinants of Future Health with Dr James Gilchrist
    Wellcome Career Development Fellow, Oxford Vaccine Group & Honorary Consultant in Paediatric Infectious Diseases & Immunology
  • Sustainable antibiotic prescribing by Dr Emma Lim
    Paediatric Consultant and Paediatric Sepsis Lead, Great North Children’s Hospital
  • AI and microbiology with Professor Adrian Egli
    Director, Institute for Medical Microbiology, University of Zurich

Early bird Registration Fees
  • Earlybird Trainee - ESPID/BPAIIG/PID Member                  £700.00
  • Earlybird Trainee                                                             £790.00
  • Earlybird Consultant - ESPID/BPAIIG/PID Member             £825.00
  • Earlybird Consultant                                                        £925.00
  • Ensuite Accommodation with Breakfast                             £115 per night

Click here to register – https://www.oxforduniversitystores.co.uk/short-courses/infection-and-immunity-in-children/infection-and-immunity-in-children

If you would like to purchase places for more than 1 person or need to pay for the places via invoice, please contact me on iic@paediatrics.ox.ac.uk.
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
The 4th International Society of Paediatric Respiratory Diseases Congress (INSPiRED 2026)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.06.25.Rendezvény vége: 2026.06.28.
Helyszín: Italy, Bologna,
Dear Hungarian Pediatric Society,


I hope this message finds you well.

My name is Liezel van Heerden, and I am part of the marketing team for the 4th International Society of Paediatric Respiratory Diseases Congress (INSPiRED 2026). We truly appreciated your collaboration and support during INSPiRED 2025, and it would be a pleasure to reconnect and continue this partnership for our upcoming congress.

INSPiRED 2026 will take place from 25–28 June 2026 in Bologna, Italy, and will once again bring together leading international experts to advance paediatric respiratory care — spanning asthma and allergy, lung development, respiratory infections, and emerging therapies shaping the future of the field.

You can view the preliminary scientific program here:
https://inspired-ped.com/preliminary-program/

Building on our previous collaboration, we would be delighted to feature your organisation again as a Supporting Partner on the INSPiRED 2026 website, and to reciprocate by showcasing INSPiRED 2026 on your platforms. This simple exchange of visibility — through banners and links — continues to strengthen awareness, engagement, and collaboration across our shared professional communities.

For your convenience, I have attached the updated INSPiRED 2026 banner. Please feel free to share your latest logo or event banner and preferred link, and we will be happy to include it on our Supporting Partners page. Should you require a specific banner size or format, do let me know and I will arrange it accordingly. 

Thank you once again for being part of the growing INSPiRED community and for your continued commitment to advancing paediatric respiratory health globally. We very much look forward to continuing this meaningful collaboration.

 

Warm regards,
Liezel van Heerden
INSPiRED 2026 Marketing Team
 
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság
ESPRAS Quedrennial European Congress 2026
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.03.Rendezvény vége: 2026.09.05.
Helyszín: Switzerland, Bern, BERNEXPO
Dear colleagues,
 
On behalf of the European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS) and the Swiss Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (SSPRAS), we are honored to invite you to the Quadrennial European Congress of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery taking place as follows:
 
September 3-5, 2026
BERNEXPO in Bern, Switzerland
 
 
Call for abstract / register now
 
You can find more details on the official congress website
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2026 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]