| |
| Magyar Élet- és Egészségbiztosítási Orvostani Társaság |
|
| MÉBOT Szakmai Nap (Debrecen, 2015.09.04.) |
Rendezvény kezdete: 2015.09.04. | Rendezvény vége: 2015.09.04. |
| Helyszín: Debrecen, Debreceni Egyetem Klinikai Központja |
| A rendezvény Web oldala: http://www.miotkonf2015.hu |
Tisztelt Kolléga! Kedves Tagtársunk!
A Magyar Igazságügyi Orvosok Társaság (MIOT) idén rendezi XV. kongresszusát Debrecenben szeptember 3-5. között. A konferenciához a MÉBOT is csatlakozott és egy Szakmai Nap megszervezésével támogatja a rendezvényt.
A kongresszusi programról, jelentkezésről, valamint a MÉBOT Szakmai Nap programjáról és a jelentkezés módjáról a http://www.miotkonf2015.hu >> weboldalon lehet bővebb információt találni.
A Szakmai Nap időpontja szeptember 4, péntek 9:30-tól 15:00 óra.
Helyszíne a Debreceni Egyetem Klinikai Központja.
A rendezvény alatt a MÉBOT Közgyűlést tart, melynek során az Alapszabály módosítás részleteit ismertetjük a tagsággal és kérjük a módosítás elfogadását.
Örülnénk, ha minél több MÉBOT tag tudna részt venni a MIOT Kongresszuson és a Szakmai Nap rendezvényen is!
A MÉBOT tagok lehetőséget kaptak, hogy kedvezményesen vegyenek részt a Társaságunkhoz kapcsolódó Szakmai Napon. Ennek összege 10.000-Ft, mely magában foglalja az ebédet is!
Várunk minden kollégát és érdeklődőt!
MÉBOT vezetőség nevében
Dr. Bibok György
főtitkár
A Szakmai Nap programja letölthető ide kattintva >>
Útmutató a regisztrációhoz >> |
|
|
 |
| |
| Magyar Immunológiai Társaság |
|
| Sejtanalitikai Konferencia: kedvezményes regisztráció határideje: augusztus 15. |
Rendezvény kezdete: 2015.09.03. | Rendezvény vége: 2015.09.05. |
| Szakterület(ek): Allergológia, klinikai immunológia |
| Helyszín: 1088 Budapest, Szentkirályi u. 46., SE ÁOK II. Belgyógyászati Klinika |
| A rendezvény Web oldala: http://cytometry.med.unideb.hu/hu/node/8 |
A Magyar Biofizikai Társaság Sejtanalitikai Szekciója szervezésében 2015. szeptember 3-5. között kerül megrendezésre a VIII. Magyar Sejtanalitikai Konferencia a Semmelweis Egyetem II. Belgyógyászati Klinikáján (Budapest, Szentkirályi u. 46).
A konferencián a korábbi évek gyakorlatának megfelelően az előadások és poszter-prezentációk mellett gyakorlatokon is részt lehet venni.
A konferenciára az alábbi honlapon lehet regisztrálni:
http://cytometry.med.unideb.hu/hu/node/8 >>
|
|
|
 |
| |
| Magyar Nephrologiai Társaság |
|
| How to become your local expert in Nephrogenetics - ERA-EDTA educational meeting (Belgrade, October 8 and 9, 2018) |
Rendezvény kezdete: 2018.10.08. | Rendezvény vége: 2018.10.09. |
| Helyszín: Serbia, Belgrade, |
| A rendezvény Web oldala: http://://web.era-edta.org/ynp-cme-course-genetics-and-kidney-diseases |
ERA-EDTA educational meeting ‘How to become your local expert in Nephrogenetics’, jointly organised by the Young Nephrologists' Platform (YNP), the Immunonephrology Working Group (IWG), the Working Group on Inherited Kidney Diseases (WGIKD), the ERA-EDTA Ethics Committee, in collaboration with ERKNet, that will be held in Belgrade (Serbia) on October 8 and 9, 2018.
Course website >>
We are pleased to further inform you that the Course has been UEMS accredited for 12 European CME credits.
We very much look forward to welcoming you and your colleagues in Belgrade.
Best wishes
Emilie Cornec-Le Gall and Albertien van Eerde (Local Organisers)
|
|
|
 |