Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
október
HKSCPSV
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• Az Aneszteziológia és Intenzív terápia folyóirat 2025/3. száma regisztrált tagjaink számára, felhasználó névvel, jelszóval történt bejelentkezést...>> Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.10.15. ]
• A Gyermekgyógyászat folyóirat 2025/4. augusztusi számának tesztkérdései on-line elérhetők. A tesztkérdések egyszerű választásos kérdések, kérjük...>> Magyar Gyermekorvosok Társasága hírei
[ 2025.10.15. ]
• Tisztelt  Kollégák! 2025. október 21-én kedden, 14:30-kor lesz a VKK (Vesetranszplantációs Klinikopatológia Kerekasztal) ...>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei
[ 2025.10.15. ]
• A Magyar Pszichiátriai Társaság közleményeA Lelki Egészség Világnapját a World Federation of Mental Health 1992 óta minden évben több mint 100...>> Magyar Pszichiátriai Társaság hírei
[ 2025.10.13. ]
• Dear colleguesOn behalf of the organizing committee, it is my pleasure to inform about the 17th Congress...>> Magyar Ortopéd Társaság hírei
[ 2025.10.13. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ] 
 
Magyar Pszichiátriai Társaság
Tündérhegyi Pszichoterapeuta Képzés (TEPKI)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.01.Rendezvény vége: 2025.12.31.
Helyszín: Budapest,
Pszichoterapeuta szakvizsgára felkészítő képzés indul 
a Semmelweis Egyetem keretében, 2025 szeptemberében,
a 2024/2025-ös tanévben.

Képzések
  • Pszichoterápia II. képzés (Klinikai fázis, 24 hónap)
  • Fókuszált Pszichodinamikus Módszerspecifikus képzés (24 hónap)
    A Semmelweis Egyetem által meghatározott tandíj tartalmazza a módszerspecifikus képzés díját is.
A képzés célja
  1. A pszichoterápiás elméleti alapok és a gyakorlati klinikai munka elsajátításának biztosítása.
  2. A résztvevők felkészítése a pszichoterapeuta szakvizsga letételére.
  3. Az önálló pszichoterápiás munka, illetve praxis kialakításához szükséges kompetenciák fejlesztése és a gyakorlati tapasztalat megszerzése.
A képzés során elsajátíthatók a dinamikus pszichoterápia elméleti és módszertani alapjai, a pszichoterápiás irányú kivizsgálás, valamint a dinamikus tanácsadás és betegvezetés gyakorlata.

Pszichoterápia II. képzés (24 hónap) – Klinikai fázis I–II.

A képzés küldetése, hogy szakmailag magas szintű pszichoterápiás tudást és kompetenciákat biztosítson.
  • Első év: az első interjú gyakorlatán keresztül bevezet a pszichoterápia irányába történő kivizsgálásba (diagnosztika, indikáció), a dinamikus tanácsadás és betegvezetés gyakorlatába.
  • Második év: az elmélet és a klinikai gyakorlat módszertanának elsajátításán keresztül a pszichoterápiás folyamat kialakításának alapjait tanítja meg.
    A gyakorlati követelmény szupervízió mellett végzett rövid pszichoterápiás esetek vezetése.
A klinikai fázis bármely módszerspecifikus pszichoterápiás irányzattal kombinálható.
A képzés a dinamikus szemléletű rövid pszichoterápiára készít fel, és lehetőséget biztosít párhuzamosan, önismereti sajátélményű egyéni terápiában való részvételre a Pszichoanalitikusan Orientált Pszichoterápiás és Kiképző Egyesület (POPKE) keretében, illetve a Fókuszált Pszichodinamikus Pszichoterápiás módszerspecifikus képzés elvégzésére is.

Jelentkezési feltételek

Jelentkezhetnek:
  • pszichiáter szakorvosok,
  • klinikai szakpszichológusok,
  • továbbá azok a szakorvosok, neuropszichológusok és alkalmazott egészségpszichológusok, akik a 36 hónapos Pszichoterápia I. képzésben elvégezték a propedeutikai fázist.
A jelentkezéshez pszichoterápiás munkahely szükséges.
Akkreditáció nélküli munkahely esetén heti 2×4 órás terápiás tevékenység (ebből 2 óra szupervízió) végzése szükséges, terápiás gyakorlatra akkreditált képzőhelyen, 21 hónapon keresztül.

A képzés része még: 3 hónap osztályos hospitálás akkreditált pszichoterápiás osztályon, valamint külön kurzusként az Operacionalizált Pszichodinamikus Diagnosztika elsajátítása.
Szervezés, időbeosztás
  • A képzés kéthetente péntekenként 10:00–15:30 között zajlik.
  • A képzési napok elméleti előadásokból, módszerspecifikus szemináriumokból és esetmegbeszélő csoportokból állnak.
  • A félévek végén vizsga, a képzés végén esettanulmány megvédése szükséges.
  • A tandíjat a Semmelweis Egyetem határozza meg, és hozzájuk fizetendő.
    A tandíj tartalmazza a módszerspecifikus képzés díját is.
Helyszínek
  • Semmelweis Egyetem Rehabilitációs Klinika, Pszichoszomatikus és Pszichoterápiás-rehabilitációs Osztály (Tündérhegy)
    1121 Budapest/Budakeszi, Szanatórium u. 19.
  • Magyar Pszichiátriai Társaság székhelye
    1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 75/A.

Oktatók: a Tündérhegyi Pszichoterapeuta Képzés kiképzői.
Jelentkezés
  • Szakmai önéletrajzzal és a diplomák beszkennelt másolatával
    Küldendő: Dr. Harmatta János (janos.harmatta@gmail.com)
    További információ: Bagotai Tamás (bagotait@gmail.com, Tel.: +36 30 390 3418)
A végzett szakorvosoknak, klinikai szakpszichológusoknak, alkalmazott egészségpszichológusoknak és neuropszichológusoknak egyidejűleg be kell iratkozniuk a Semmelweis Egyetem Szak- és Továbbképzési Igazgatóságán is, a képzési terv benyújtásával 2025. július 11.-ig.
A SE tandíjáról a Szak- és Továbbképzési Igazgatóság honlapján lehet tájékozódni.
Határidők, további tudnivalók
  • Jelentkezési határidő: 2025. július 7.
  • Felvételi beszélgetés: a Tündérhegyi Pszichoterápiás Osztályon  július 8.-án 9 órakor (1121 Budapest, Szanatórium u. 19., T2 épület)
  • A jelentkezési dokumentumokat kérjük elküldeni a következő címekre:
    janos.harmatta@gmail.com és bagotait@gmail.com
Szükséges a SE Szak- és Továbbképzési Igazgatóságán is jelentkezni a szükséges dokumentumokkal július 11.-ig. Felvételi beszélgetés az egyetemen. 2025. augusztus 5.,6.,7.-én.

A jelentkezőnek egyidejűleg a POPKE Fókuszált Pszichodinamikus Pszichoterápiás képzésébe vagy más módszerspecifikus pszichoterápiás képzésbe is be kell iratkoznia.

Az Egyetem által elfogadott képzési terv beszkennelt másolatát kérjük elküldeni Bagotai Tamás képzési felelősnek: bagotait@gmail.com.

A jelentkezés után értesítést küldünk a felvételi teendőkről.
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
Magyar Pszichoszomatikus Szülészeti-Nőgyógyászati Társaság 2025. évi Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16.Rendezvény vége: 2025.10.18.
Helyszín: Székesfehérvár, Mercure Hotel Magyar Király ****
Helyszín: Mercure Hotel Magyar Király ****

Kedves Kolléganők és Kollégák!

A Magyar Pszichoszomatikus Szülészeti-Nőgyógyászati Társaság (www.mapszig.hu) következő 2025. évi kongresszusa, a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály szervezésében, kerül megrendezésre Székesfehérváron 2025. október 16-18-án.

Az elmúlt években Magyarországon a szülészeti ellátás jelentős változásokon ment keresztül, amelynek hátterében elsősorban a COVID-19 járvány, az orvosválasztás rendszerének átalakítása, az új egészségügyi törvény állt.

A kormány bejelentette a szülészeti rendszer átalakítását, felismerve a jelentős társadalmi igényt, a minél kevesebb orvosi beavatkozással járó háborítatlan szülés iránt. Mindezen változások komoly hatással voltak a várandósgondozásra és a szülések kísérésére egyaránt. A várandósok elbizonytalanodása, félelme az ismeretlen új rendszertől, ennek a váltásnak a hozadéka a mai napig. Nem vitatható, hogy látható és tapasztalható az új ellátási modell által hozott pozitív fejlemények megjelenése is a hazai szülészeti gyakorlatban. 

Konferenciánk célul tűzte ki, hogy a hazai szülészet minden olyan aspektusát elemezze, amely a várandósok ellátásában pozitív, vagy esetleg negatív hatással bírhat. Segíteni kívánjuk a szülészetben dolgozó szakembereket az új szakmai környezet elemeinek befogadásában, alkalmazásában, hogy a változások ellenére a hazai szülészeti ellátás még magasabb színvonalon működhessen. A konferencián mindnyájunkat napi szinten érintő kérdésekről, változásokról, felmerülő problémákról és új szakmai elvekről fogunk közösen gondolkodni és ezen kérdéseket a hozzáértő szakemberek segítségével megvitatni.

Szeretettel várunk minden szülész-nőgyógyász, neonatológus, gyermekgyógyász, pszichiáter, szülésznő, csecsemő-gondozó, védőnő, gyógytornász kollégát, aki a családközpontú ellátás iránt elkötelezett. 

A kongresszus megnyitó előtti napján akkreditált szakmai továbbképzést rendezünk szakdolgozók részére. Témája a „Családközpontú szülészet gyakorlati kérdései". Reméljük, hogy a kongresszus résztvevői hasznos ismeretanyaggal gyarapodva, élményekkel gazdagodva tekintenek vissza a Magyar Pszichoszomatikus Szülészeti- és Nőgyógyászati Társaság 2025. évi kongresszusára. 
 
A kongresszus fő témái:
-Egészségpolitikai változások és hatásai a hazai szülészeti ellátásban
-Családközpontú szülészet: szülésre felkészítés, nyitott szülőszoba, együtt szülés, alternatív szülés, korai anya-gyermek kapcsolat, rooming-in
-Várandósgondozás: védőnők, szülésznők
-Önálló szülésznői tevékenység
-Pszichoszomatika a nőgyógyászatban: meddőség, inkontinencia, endometriozis, onkológia
-Orvos-beteg kommunikáció
-Gyermeknőgyógyászat
-Szexuális funkció zavarok
-Menstruációs ciklus és szexuális aktivitás
-Meddőség pszichodinamikája

36 KREDITPONT!
 
Szakma szerinti pontszámként elszámolható szakképesítések:
1. alkalmazott egészségpszichológiai szakpszichológia 
2. csecsemő és gyermekgyógyászati intenzív terápia
3. csecsemő- és gyermekgyógyászat 
4. fiziotherápia 
5. gyermektüdőgyógyászat 
6. neonatológia 
7. orvosi rehabilitáció (csecsemő és gyermekgyógyászat) 
8. pszichiátria 
9. pszichotherápia 
10. szülészet-nőgyógyászat
 
A kongresszus weboldala: http://newinst.wixsite.com/mapszig25

Találkozzunk a Királyok városában 2025. október 16-18-án.

Dr. Hagymásy László Ph.D.
Osztályvezető főorvos
MAPSZIG elnöke

Dr. Ádám Zsolt
Osztályvezető főorvos
MAPSZIG titkára
 
Ha felkeltette érdeklődésüket rendezvényünk kérjük, hogy a jelentkezési lapot kitöltve küldjék vissza elérhetőségeink bármelyikére.
A kongresszussal kapcsolatban felmerülő kérdés, vagy kérés esetén szívesen állunk rendelkezésükre.

Letölthető dokumentumok:
Meghívó
Jelentkezési lap
Előadásbejelentő
 
Üdvözlettel:

New Instant Szervezőiroda
E-mail: penzugy@newinstant.hu, newinst@newinstant.hu       
Telefon: 06 30/438-5280, 06 30/221-1413
Web: www.newinstant.hu 
 
Magyar Kardiológusok Társasága
MKT Intervenciós Munkacsoportjának XXXI. Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16. 16:00Rendezvény vége: 2025.10.18. 14:00
Helyszín: Keszthely, Helikon és Sirius Hotel
A rendezvény Web oldala: https://mkt2025.ementin.hu/
Tisztelt Kollégák!
Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Magyar Kardiológusok Társasága Intervenciós Munkacsoportjának XXXI. Kongresszusát 2025-ben a Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház Kardiológiai Osztálya szervezi.
A rendezvény helyszínéül a keszthelyi Helikon és Sirius Hotel szolgál, amely kiváló környezetet biztosít a szakmai előadásoknak, megbeszéléseknek és kötetlen találkozásoknak egyaránt.
Időpont: 2025. október 16. (csütörtök) 16:00 – órától 2025. október 18. (szombat) 14:00 óráig.
Fontos információ: Bár igyekeztünk hétvégi időpontot találni, sajnos október 18-a munkanap lesz.
A továbbképzés a Semmelweis Egyetem által a SE-SZTOK/2025.II/00243  kódszámon akkreditált, online továbbképző tanfolyam. Részvétel esetén az orvosok 42 kreditpontot szerezhetnek.
Fontos határidők:
Absztrakt beadási határidő: 2025. szeptember 7.
Kedvezményes regisztrációs határidő: 2025. szeptember 7.
A rendezvény weboldala, regisztráció és absztrakt feltöltés: https://mkt2025.ementin.hu/
A tudományos program megtekinthető itt: https://mkt2025.ementin.hu/program/simplelist
Bízunk benne, hogy minél többen csatlakoznak hozzánk, és közösen gazdagíthatjuk tudásunkat ezen a kiemelt szakmai eseményen!
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!


Dr. Aradi Dániel                                                                                Dr. Lupkovics Géza
MKT Intervenciós Munkacsoport Elnöke                                            osztályvezető főorvos
 
Magyar Kardiológusok Társasága
MKT Intervenciós Munkacsoportjának XXXI. Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16. 16:00Rendezvény vége: 2025.10.18. 14:00
Helyszín: Keszthely, Helikon és Sirius Hotel
A rendezvény Web oldala: https://mkt2025.ementin.hu/
Tisztelt Kollégák!
Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Magyar Kardiológusok Társasága Intervenciós Munkacsoportjának XXXI. Kongresszusát 2025-ben a Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház Kardiológiai Osztálya szervezi.
A rendezvény helyszínéül a keszthelyi Helikon és Sirius Hotel szolgál, amely kiváló környezetet biztosít a szakmai előadásoknak, megbeszéléseknek és kötetlen találkozásoknak egyaránt.
Időpont: 2025. október 16. (csütörtök) 16:00 – órától 2025. október 18. (szombat) 14:00 óráig.
Fontos információ: Bár igyekeztünk hétvégi időpontot találni, sajnos október 18-a munkanap lesz.
A továbbképzés a Semmelweis Egyetem által a SE-SZTOK/2025.II/00243  kódszámon akkreditált, online továbbképző tanfolyam. Részvétel esetén az orvosok 42 kreditpontot szerezhetnek.
Fontos határidők:
Absztrakt beadási határidő: 2025. szeptember 7.
Kedvezményes regisztrációs határidő: 2025. szeptember 7.
A rendezvény weboldala, regisztráció és absztrakt feltöltés: https://mkt2025.ementin.hu/
A tudományos program megtekinthető itt: https://mkt2025.ementin.hu/program/simplelist
Bízunk benne, hogy minél többen csatlakoznak hozzánk, és közösen gazdagíthatjuk tudásunkat ezen a kiemelt szakmai eseményen!
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!


Dr. Aradi Dániel                                                                                Dr. Lupkovics Géza
MKT Intervenciós Munkacsoport Elnöke                                            osztályvezető főorvos
 
Magyar Sebész Társaság
Magyar Szívsebészeti Társaság XXXI. Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.06.Rendezvény vége: 2025.11.08.
Helyszín: Pécs, Tudásközpont
Kedves Kolléganők! Kedves Kollégák!

Szeretettel üdvözlöm Önöket a Magyar Szívsebészeti Társaság XXXI. Kongresszusán.

A Magyar Szívsebészeti Társaság idei kongresszusának Pécs városa ad otthont a PTE KK Szívgyógyászati Klinika szervezésében. Jelen tudományos rendezvény is gazdagítja egyetemünk sokoldalúságát, sokszínűségét és hagyományait. A hasonló szakmai rendezvények nem csak Pécsnek, hanem a Dél-Dunántúli régió számára jelentős eseménynek számítanak és nagyban hozzájárulnak Régiónk hazai és nemzetközi színtereken való megjelenésének sikeréhez.

Tudományos témáink a szívsebészet egy-egy témakörét ölelik fel, amelyek új szakmai ismeretekkel, érdekességekkel szolgálhatnak a résztvevőknek, egyúttal a szakterület aktuális kérdéseit is megvitathatjuk. Szándékunk szerint a hagyományoknak megfelelően összefoglalót kívánunk adni a hazai szívsebészeti centrumok szakmai és tudományos eredményeiről, kiemelten és hangsúlyozottan szeretnénk áttekintést nyújtani a szívsebészet innovatív lehetőségeiről.

A kongresszus tudományos előadásainak tartalmát meghatározó témakörök többek között a szívsebészetben is egyre inkább teret követelő minimál invazív technikák, szívátültetés és gépi keringéstámogatás, 3D tervezés, CTEPH, valamint a műtét utáni rehabilitáció.

A konferencia ideje alatt megtekinthetik a szívsebészetben és határterületein érintett hazai és nemzetközi cégek kiállításait, melyek tovább emelik a konferencia színvonalát.

A Szervezőbizottság nevében kívánunk valamennyi kedves vendégünknek eredményes részvételt, hasznos időtöltést és kellemes társasági élményeket.

Dr. Hejjel László

egyetemi docens
a Kongresszus Szervezőbizottságának elnöke

Helyszín:
 Pécs, Tudásközpont

Időpont:
 2025. november 6-8.

Akkreditáció

A Magyar Szívsebészeti Társaság 31. Továbbképző Tanfolyamot a Semmelweis Egyetem Továbbképzési Központja orvosok részére SE-SZTOK/2025.II/00281 -es kódszámon, az OFTEX-en feltüntetett szakképesítésekhez akkreditálta.
Sikeres tesztírás esetén orvosok 48, szakdolgozók 20 kreditpontot szerezhetnek.

Témák
  • Minimál invazív technikák
  • Szívátültetés és gépi keringéstámogatás
  • Pulmonalis hypertonia, CTEPH
  • Kongenitális szívsebészet, GUCH
  • 3D tervezés és vizualizáció
  • Szívsebészeti anesztézia
  • Rehabilitáció szívűtét után
  • Szakdolgozói szekció
  • Varia
További részletek, online regisztráció és absztraktbejelentés ide kattintva

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ] 
 
Magyar Nephrologiai Társaság
EASD 2026
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.09.29.Rendezvény vége: 2026.10.02.
Helyszín: Italy, Milan, Allianz MiCo - Milano Convention Centre
A rendezvény Web oldala: https://www.easd.org/annual-meeting/easd-2026.html
 
Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság
Symposium Laboratory Medicine in Seggauberg near Graz
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.05.07.Rendezvény vége: 2026.05.08.
Helyszín: Austria, Seggauberg,
A rendezvény Web oldala: http://www.seggau.oeglmkc.at/
On behalf of the Austrian Society of Laboratory Medicine and Clinical Chemistry (ÖGLMKC), I am contacting you to seek support from The Hungarian Society of Laboratory Medicine. In May 2026, the ÖGLMKC organizes a unique international meeting in the field of laboratory medicine that aims to bring together laboratory professionals from Austria and neighbouring at the picturesque historic castle of Seggau in Southern Styria (Austria). The meeting focuses on emerging tests and technologies, such as mass spectrometry and decentralized testing. In addition, experts from ten countries and three continents will provide unique insights into advanced private and public laboratory network organizations, and touch on practical aspects of the European IVDR requirements. The preliminary program is attached to this email. All presentations will be given in English.
 
In order to make this meeting a success, I would kindly ask to promote our meeting amongst the members of your society and stimulate attendance. The participants will not only benefit from a high level scientific program and excellent networking opportunities, but also enjoy a beautiful region with great food, renowned wineries, the historic city of Graz and nearby mountain resorts.
 
More details: http://www.seggau.oeglmkc.at/
 
The program is available here.
 
Magyar Dermatológiai Társulat
ISDS - 44th Annual Meeting of the ISDS International Society for Dermatologic and Aesthetic Surgery (Abu Dhabi, UAE, 2025.10.16-18.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16.Rendezvény vége: 2025.10.18.
Helyszín: UAE, Abu Dhabi,
A rendezvény Web oldala: https://isdsworld.com/
A worldwide forum for dermatologists, who offer surgical treatment to their patients.

Message from the ISDS President

Dear Members of the International Society of Dermatologic and Aesthetic Surgery, 
As the President of ISDS, I am proud to lead a global network of experts dedicated to advancing  dermatologic and aesthetic surgery. For over four decades, ISDS has been at the forefront of  promoting education, research, and clinical practice in this rapidly evolving field. 
Our society is more than just an academic association, we are a community that fosters a  culture of excellence, inclusivity, and collegiality. Our members come from diverse backgrounds  and regions, united by the common goal of advancing the science and art of dermatologic and  aesthetic surgery. 
ISDS is an apolitical institution dedicated to academic excellence, critical inquiry, and respectful  discourse. We promote a culture of collegiality among our members, where our interactions are  marked by mutual respect, unbiased sharing of information, and the absence of competition in  scientific pursuits. 
ISDS is a neutral organization that does not differentiate people based on religion, ethnicity, or  nationality. We welcome every individual into our family who shares our passion and  commitment to dermatologic and aesthetic surgery. 
As a society, we consider ourselves a family. Our members share a bond of trust and mutual  support, stemming from our common passion for making a difference in the lives of our  patients. We strive to provide a platform for exchanging knowledge and fostering social  networks, leading to long-lasting collaborations and friendships. 
I invite you to join me in celebrating the ISDS community and the vital contributions we make to  global health and well-being. Let us continue to support and empower each other as we grow  and thrive together. 
Hope to see you all at the 44th Annual Meeting of the International Society of Dermatologic and  Aesthetic Surgery (ISDS) in Abu Dhabi, October 16-18, 2025.  

Sincerely,

Maria Cristina A. Puyat, MD
 
Magyar Dermatológiai Társulat
ISDS - 44th Annual Meeting of the ISDS International Society for Dermatologic and Aesthetic Surgery (Abu Dhabi, UAE, 2025.10.16-18.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16.Rendezvény vége: 2025.10.18.
Helyszín: UAE, Abu Dhabi,
A rendezvény Web oldala: https://isdsworld.com/
A worldwide forum for dermatologists, who offer surgical treatment to their patients.

Message from the ISDS President

Dear Members of the International Society of Dermatologic and Aesthetic Surgery, 
As the President of ISDS, I am proud to lead a global network of experts dedicated to advancing  dermatologic and aesthetic surgery. For over four decades, ISDS has been at the forefront of  promoting education, research, and clinical practice in this rapidly evolving field. 
Our society is more than just an academic association, we are a community that fosters a  culture of excellence, inclusivity, and collegiality. Our members come from diverse backgrounds  and regions, united by the common goal of advancing the science and art of dermatologic and  aesthetic surgery. 
ISDS is an apolitical institution dedicated to academic excellence, critical inquiry, and respectful  discourse. We promote a culture of collegiality among our members, where our interactions are  marked by mutual respect, unbiased sharing of information, and the absence of competition in  scientific pursuits. 
ISDS is a neutral organization that does not differentiate people based on religion, ethnicity, or  nationality. We welcome every individual into our family who shares our passion and  commitment to dermatologic and aesthetic surgery. 
As a society, we consider ourselves a family. Our members share a bond of trust and mutual  support, stemming from our common passion for making a difference in the lives of our  patients. We strive to provide a platform for exchanging knowledge and fostering social  networks, leading to long-lasting collaborations and friendships. 
I invite you to join me in celebrating the ISDS community and the vital contributions we make to  global health and well-being. Let us continue to support and empower each other as we grow  and thrive together. 
Hope to see you all at the 44th Annual Meeting of the International Society of Dermatologic and  Aesthetic Surgery (ISDS) in Abu Dhabi, October 16-18, 2025.  

Sincerely,

Maria Cristina A. Puyat, MD
 
Magyar Dermatológiai Társulat
ISDS - 44th Annual Meeting of the ISDS International Society for Dermatologic and Aesthetic Surgery (Abu Dhabi, UAE, 2025.10.16-18.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16.Rendezvény vége: 2025.10.18.
Helyszín: UAE, Abu Dhabi,
A rendezvény Web oldala: https://isdsworld.com/
A worldwide forum for dermatologists, who offer surgical treatment to their patients.

Message from the ISDS President

Dear Members of the International Society of Dermatologic and Aesthetic Surgery, 
As the President of ISDS, I am proud to lead a global network of experts dedicated to advancing  dermatologic and aesthetic surgery. For over four decades, ISDS has been at the forefront of  promoting education, research, and clinical practice in this rapidly evolving field. 
Our society is more than just an academic association, we are a community that fosters a  culture of excellence, inclusivity, and collegiality. Our members come from diverse backgrounds  and regions, united by the common goal of advancing the science and art of dermatologic and  aesthetic surgery. 
ISDS is an apolitical institution dedicated to academic excellence, critical inquiry, and respectful  discourse. We promote a culture of collegiality among our members, where our interactions are  marked by mutual respect, unbiased sharing of information, and the absence of competition in  scientific pursuits. 
ISDS is a neutral organization that does not differentiate people based on religion, ethnicity, or  nationality. We welcome every individual into our family who shares our passion and  commitment to dermatologic and aesthetic surgery. 
As a society, we consider ourselves a family. Our members share a bond of trust and mutual  support, stemming from our common passion for making a difference in the lives of our  patients. We strive to provide a platform for exchanging knowledge and fostering social  networks, leading to long-lasting collaborations and friendships. 
I invite you to join me in celebrating the ISDS community and the vital contributions we make to  global health and well-being. Let us continue to support and empower each other as we grow  and thrive together. 
Hope to see you all at the 44th Annual Meeting of the International Society of Dermatologic and  Aesthetic Surgery (ISDS) in Abu Dhabi, October 16-18, 2025.  

Sincerely,

Maria Cristina A. Puyat, MD
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]