Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
szeptember
HKSCPSV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• Tisztelt Tagjaink!Az Európai Radiológus Társaság az idei évre augusztus 31-én lezárja a jelentkezéseket. A mai napon valamennyi augusztus 29-ig...>> Magyar Radiológusok Társasága hírei
[ 2025.08.29. ]
• Az alábbi linken minden fontos információ megtalálható: >> Magyar Ortopéd Társaság hírei
[ 2025.08.28. ]
• Időpont: 2026. június 18-20.Helyszín: Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, Pécs, Szigeti út...>> Magyar Pszichiátriai Társaság hírei
[ 2025.08.27. ]
• Tisztelt Hölgyem/Uram!A K&H a magyar gyermekegészségügy elkötelezett támogatójaként 22 éve segíti a kórházak, rendelőintézetek, mentőállomások,...>> Magyar Gyermekorvosok Társasága hírei
[ 2025.08.27. ]
• Hotel Mercure Budapest Castle Hill 2025. szeptember 11.Kedves Kolléganők és Kollégák!Évtizedekkel korábban a köldökzsinór...>> Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság hírei
[ 2025.08.26. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ] 
 
Magyar Radiológusok Társasága
Mozgássszervi Ultrahang Tanfolyam
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.14.Rendezvény vége: 2025.11.15.
Helyszín: Budapest, Budai Irgalmasrendi Kórház, Radiológia osztály
(SE-SZTOK/2025.II/00313)
 
Magyar Belgyógyász Társaság
MBT 51. Nagygyűlés
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.13.Rendezvény vége: 2025.11.15.
Helyszín: Visegrád,
Absztrakt beküldési link: https://mbt51ngy.felabor.hu/absztrakt-bekuldes/

A jelentkezési lap linkje később kerül kiküldésre.
 
Magyar Balneológiai Egyesület
Magyar Balneológiai Egyesület 2025. évi Nagygyűlése
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.13.Rendezvény vége: 2025.11.15.
Helyszín: 4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron utca 21., Hungarospa, Aqua Palace
A rendezvény Web oldala: https://www.congress-service.hu/rendezveny/balneo2025
Tisztelt Érdeklődők!
 
A Magyar Balneológiai Egyesület 2025. évi Nagygyűlése november 13-15. között kerül megrendezésre Hajdúszoboszlón.
 
A RENDEZVÉNY HELYSZÍNE
Hungarospa, Aqua Palace (4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron utca 21.)
 
Nagy örömömre szolgál, hogy a 100 éves hajdúszoboszlói gyógyvíz tiszteletére szervezett nagygyűlésünkre invitálhatom Önöket. Nem véletlen, hogy idén éppen itt találkozunk, hiszen 1925. október 26.-án a földből gejzír módjára feltört az a „forró arany”, amely jelentős mértékben meghatározta a város jövőjét is. A hajdúszoboszlói forrás felfedezése egy jelentős mérföldkő volt a hazai balneológia történetében, hiszen egy olyan gyógyászati és turisztikai fejlődés kezdetét teremtette meg, mely mára nemzetközi szinten is elismertté tette ezt a fürdővárost. Napjainkban már a Hungarospa Európa egyik legnagyobb fürdőkomplexuma, a pihenni és gyógyulni vágyók népszerű célpontja. Mi is szívesen jövünk ide, hiszen Hajdúszoboszló mindig tárt karokkal várta a balneológusokat, így volt ez már 1948-ban, majd ezt követően több esztendőben is, legutóbb pedig 2018-ban. Egy kis változásra azonban felhívnám a figyelmet. Hagyományunkkal szakítva az idei nagygyűlés már csütörtök délután veszi kezdetét és szombat délben ér véget. A szakmai program sok érdekességet tartogat, többek között megismerhetjük a helyi balneoterápia fejlődését, tudományos eredményeit, külön foglalkozunk a kissé mellőzött ivókúra helyzetével, betekintünk a sportrehabilitáció és fizioterápia újdonságaiba is. Természetesen számítunk a bejelentett előadásokra is. Bízok benne, hogy a konferencia tartalmas és sokszínű előadásai mellett az évforduló ünnepi hangulata, valamint a személyes találkozás varázsa is emlékezetessé teszi ezt az alkalmat minden kedves résztvevő számára.
 
A kongresszusra előadások jelenthetőek be. A prezentációk elfogadásáról a Szervező Bizottság dönt és erről az érintettek külön értesítést kapnak. Az előadások összefoglalóját kizárólag elektronikus formában, 2025. szeptember 12-i beérkezéssel fogadtuk el.
 
A Nagygyűlés fő témái:
- Ivókúra
- Sportrehabilitáció
- Fizioterápia

 
További részletes információk, online absztraktbejelentés jelentkezés a Nagygyűlés weboldalán: https://www.congress-service.hu/rendezveny/balneo2025
 
Szeretettel várjuk Önöket Hajdúszoboszlón! Jöjjenek, ünnepeljünk együtt.
 
Üdvözlettel:
Dr. Kovács Csaba
A Magyar Balneológiai Egyesület Elnöke
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
MGYT 68. Nagygyűlése és a HGYE 30. Őszi Konferenciája
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.11.06.Rendezvény vége: 2025.11.08.
Helyszín: Balatonalmádi, Hunguest Hotel Bál Resort
A rendezvény Web oldala: https://mgyt.clubservice-event.hu/
Tisztelt Kollégák! 

Újra ünnepel a hazai gyermekgyógyászat.

A 100 éves Magyar Gyermekorvosok Társasága 2025-ben is folytatja nagyszabású centenáriumi rendezvénysorozatát
, amelynek méltó lezárása lesz az év végi szakmai kongresszus. 

Az eseményt együtt tartja az idén 30 éves Házi Gyermekorvosok Egyesületének 30. Őszi Konferenciájával.


A szervezésben az MGYT és a HGYE mellett a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet is részt vesz.


Prevenció, újdonságok, innováció – mindenről szó lesz az MGYT „Szívvel-lélekkel, tudománnyal” mottóval szerveződő 68.  Nagygyűlésén 2025. november 6-8. között  Balatonalmádiban, a 2021-ben teljeskörűen felújított, csodálatos balatoni panorámát nyújtó Hunguest Hotel Bál Resort****-ban. 

Ezúton tisztelettel meghívjuk a Magyar Gyermekorvosok Társasága legnagyobb éves tudományos tanácskozására, amelynek célja, hogy megosszuk egymással a hazai gyermekorvoslás magas szintű szakmai ismereteit, tudományos eredményeit, munkánk nagy ívű fejlődését, és párbeszédet folytassunk a tapasztalt és a fiatal gyermekorvosokkal, beszélgessünk hivatásunk jelenéről, jövőképéről,
kitérve szakmapolitikai fórumainkon a gyermek-alapellátás és a kórházi ellátás aktualitásaira.   

AKKREDITÁCIÓ
A Nagygyűlés az SE-SZTOK/2025.II/00280 kódszámon került akkreditálásra az OFTEX portálon feltüntetett szakmák képviselőinek részére.
Kreditpont: 24 pont
OFTEX

Kreditpontokra csak a teljes regisztrációs díjat befizetett résztvevők jogosultak, a napijegyes részvétel pontszerzésre nem jogosít! Nyugdíjasok részére nem kerül jóváírásra kreditpont.


További részletes információk itt: https://mgyt.clubservice-event.hu/


Regisztráció


Absztrakt feltöltés


Részvételi díjak


A konferencia weboldalán bővebben tájékozódhatnak a regisztrációról, a rendezvény szakmai programjáról, a kísérő programokról, a szekciókról, az akkreditációról, a szálláslehetőségekről és a parkolásról is.

Az absztraktok beküldésének határideje: 
2025. szeptember 1-ig meghosszabbítva.
A Tudományos Bizottság visszajelzése az előadás befogadásról: 2025. szeptember 15.
Kedvezményes jelentkezés határideje: 2025. szeptember 22.
Szállásfoglalás határideje: 2025. szeptember 22.

Reményeink szerint tudományos előadásaink, gazdag szakmai, közösségi és kulturális programjaink mind-mind hozzájárulnak ahhoz, hogy még színvonalasabb ellátást biztosíthassunk! 

Bízunk abban, hogy emlékezetes és felemelő pillanatokkal zárhatjuk le a 100 éves Magyar Gyermekorvosok Társasága centenáriumi eseménysorozatát. 

A kongresszus főszervezői:


Dr. Nagy Anikó 

elnök
Magyar Gyermekorvosok Társasága
főigazgató főorvos
Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet


Dr. Havasi Katalin

főtitkár
Magyar Gyermekorvosok Társasága
tanácsadó elnök
Házi Gyermekorvosok Egyesülete


Dr. Kántor Irén

elnök
Házi Gyermekorvosok Egyesülete


Prof. Dr. Szabó László

oktatási igazgató
Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet
 

Dr. Szabó Tamás 

klinikaigazgató
Debreceni Egyetem Klinikai Központ
Gyermekgyógyászati Klinika


Kongresszusszervező iroda:

Club Service Kft.
E-mail: mgyt2025@clubservice.hu
Tel: 06 52 522 222

 
 
Magyar Menopausa Társaság
MMT és MSZNET VI. Kongresszusa: Fókuszban a női élet minősége
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16.Rendezvény vége: 2025.10.18.
Helyszín: Mátraháza, Lifestyle Hotel Mátra
A rendezvény Web oldala: https://mmtmsznet2025.congressline.hu/
KEDVES KOLLÉGÁK, KEDVES BARÁTAINK!

Immár 12 éve annak, hogy a Magyar Menopausa Társaság (MMT) és a Magyar Szülészeti és Nőgyógyászati Endokrinológiai Társaság (MSZNET) közösen tartja országos kongresszusait. A kétévente megrendezett ikerkonferencia létjogosultságát a résztevők száma és a magas szakmai színvonal többször igazolta, ezért bizakodással kezdünk az VI. rendezvény szervezéséhez. A két Társaság által felölelt szakterületek több ponton érintkeznek, néhol át is fedik egymást, ahogy a kongresszus témái is átölelik a reproduktív endokrinológia teljes spektrumát a termékeny életszakasztól a menopauzális átmeneti változásokon át az öregedésig. A tünetek, a testsúly kedvezőtlen változásai, elsősorban az elhízás, de a kóros soványság is egyre gyakrabban szerepelnek meghatározó elemként a női endokrin kórképek és a menopauzális folyamatok alakulásában. Az idei kongresszusunk főtémájának ezt választottuk, ’Fókuszban a női élet minősége’ mottóval.

Reproduktív korban az endokrin diszfunkciók széles skálájával találkozunk, melyek nemcsak az egészséget veszélyeztetik és az életminőséget rontják, hanem a női reproduktív képességet is korlátozzák. Ez utóbbinak a jelentősége a késői gyermekvállalás gyakoriságának emelkedésével felértékelődött. A csökkenő fertilitás és a menopauzális átmenet hormonális hullámvasútja miatt fókuszba került a 40 feletti nők aktív korosztálya. A korábban tabuként kezelt menopauzális tünetegyüttes egyre szélesebb körben válik érdeklődési területté a páciensek körében is. Húsz év elteltével talán eljutottunk odáig, hogy a hormonkezelés ismételten nem félelemkeltő, hanem elfogadható opció a tünetek megszüntetésére. Az egyre korszerűbb kezelési lehetőségek biztonságosabbá tehetik a terápiát.  Az új készítmények és irányelvek követése kihívásokat támaszt a krónikus időhiánnyal küzdő szakemberek számára, ezért kongresszusainkat egyben továbbképző és pontszerző tanfolyamnak is tekintjük, a programot is ennek szellemében állítjuk össze. Szponzorainkat is beleértve, szeretnénk mindenki számára lehetőséget adni a szereplésre, különös tekintettel a fiatalabb generációra. A referátumok mellett hangsúlyt fektetünk a saját eredmények és esetek bemutatására. Örvendetes, hogy egyre szaporodik a nőgyógyászatra ráépített endokrinológia szakvizsgával rendelkező fiatal kollégák száma is, mely egyfajta minőségi fejlődést és szemléltváltást is jelenthet női endokrinológiai betegségek és a menopauza ellátásában a jövőre nézve. Aktív részvételükre kiemelten számítunk.

Meg kell emlékeznünk arról is, hogy idén lesz a Magyar Menopausa Társaság megalapításának 30. évfordulója. Meg kell állnunk egy kicsit, és emlékeznünk a régi időkre is. Az első két ikerkongresszust Galyatetőn rendeztük, majd egy soproni jubileumi kitérő után 2021 őszén visszatértünk a mátrai hegyekbe. Régi szervezőpartnerünk, a CongressLine munkatársaival karöltve, a kedvező tapasztalatok és visszajelzések alapján jó érzéssel döntöttünk úgy ismét, hogy ezen az idén sem változtatunk.  Természetesen társasági eseményekben ezúttal sem lesz hiány.

Egy újabb sikeres kongresszus reményében invitálunk minden kollégát, barátot és támogatót Mátraházára.

KONGRESSZUS HELYSZÍNE:

Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza, HRSZ. 7160
Web: https://lifestylehotelmatra.hu/

KONGRESSZUS IDŐPONTJA
2025. október 16-18.

AKKREDITÁCIÓ:
A kongresszus és tanfolyam akkreditált továbbképzés: SE-SZTOK/2025.II/00242 számon 48 pont szerezhető.

További részletes információk, program, online regisztráció. szállásfoglalás: https://mmtmsznet2025.congressline.hu/

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ] 
 
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság
London Breast Meeting (3-5 September, 2025)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.03.Rendezvény vége: 2025.09.05.
Helyszín: UK, London,
The 2025 London Breast Meeting is fast approaching. This is scheduled for the 3rd -5th September 2025. We very much look forward to bringing together surgeons from around the world to delve into the latest strategies, techniques, and innovations in breast cancer surgery, aesthetic, and reconstructive surgery.

Our theme for 2025 is Re-invention or Real Innovation for Aesthetic, Reconstructive and Oncological Breast Surgery.

The talks presented in LBM 2025 will explore aspects of breast surgery which are novel and innovative, as well as those techniques and concepts which have been available for many years but remain reliable workhorses in our surgical practice.

The full agenda is available now: https://londonbreastmeeting.com/2025/en/page/2025-programme


This is the perfect opportunity for your members to gain knowledge, enter thought-provoking discussions and meet colleagues from around the world at LBM 2025. Your support in promoting the event on your website and among your members would be invaluable and much appreciated.

Our website, http://www.londonbreastmeeting.com, will remain a valuable resource for updates and additional information about the conference. Furthermore, delegates will also have the opportunity to revisit the talks and access a platform of resources from LBM through ARBSNet (https://www.arbsnetwork.com) for a year after the conference.
 
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság
London Breast Meeting (3-5 September, 2025)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.03.Rendezvény vége: 2025.09.05.
Helyszín: UK, London,
The 2025 London Breast Meeting is fast approaching. This is scheduled for the 3rd -5th September 2025. We very much look forward to bringing together surgeons from around the world to delve into the latest strategies, techniques, and innovations in breast cancer surgery, aesthetic, and reconstructive surgery.

Our theme for 2025 is Re-invention or Real Innovation for Aesthetic, Reconstructive and Oncological Breast Surgery.

The talks presented in LBM 2025 will explore aspects of breast surgery which are novel and innovative, as well as those techniques and concepts which have been available for many years but remain reliable workhorses in our surgical practice.

The full agenda is available now: https://londonbreastmeeting.com/2025/en/page/2025-programme


This is the perfect opportunity for your members to gain knowledge, enter thought-provoking discussions and meet colleagues from around the world at LBM 2025. Your support in promoting the event on your website and among your members would be invaluable and much appreciated.

Our website, http://www.londonbreastmeeting.com, will remain a valuable resource for updates and additional information about the conference. Furthermore, delegates will also have the opportunity to revisit the talks and access a platform of resources from LBM through ARBSNet (https://www.arbsnetwork.com) for a year after the conference.
 
Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság
London Breast Meeting (3-5 September, 2025)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.03.Rendezvény vége: 2025.09.05.
Helyszín: UK, London,
The 2025 London Breast Meeting is fast approaching. This is scheduled for the 3rd -5th September 2025. We very much look forward to bringing together surgeons from around the world to delve into the latest strategies, techniques, and innovations in breast cancer surgery, aesthetic, and reconstructive surgery.

Our theme for 2025 is Re-invention or Real Innovation for Aesthetic, Reconstructive and Oncological Breast Surgery.

The talks presented in LBM 2025 will explore aspects of breast surgery which are novel and innovative, as well as those techniques and concepts which have been available for many years but remain reliable workhorses in our surgical practice.

The full agenda is available now: https://londonbreastmeeting.com/2025/en/page/2025-programme


This is the perfect opportunity for your members to gain knowledge, enter thought-provoking discussions and meet colleagues from around the world at LBM 2025. Your support in promoting the event on your website and among your members would be invaluable and much appreciated.

Our website, http://www.londonbreastmeeting.com, will remain a valuable resource for updates and additional information about the conference. Furthermore, delegates will also have the opportunity to revisit the talks and access a platform of resources from LBM through ARBSNet (https://www.arbsnetwork.com) for a year after the conference.
 
Magyar Nephrologiai Társaság
ERA Education Meeting
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.05.Rendezvény vége: 2025.09.06.
Helyszín: Turkey, Istanbul,
 
Magyar Nephrologiai Társaság
Second ERA Education Meeting
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.05.Rendezvény vége: 2025.09.06.
Helyszín: Turkey, Istanbul,

The second edition of the ERA Education Meeting will be organized together with the Turkish Society of Nephrology. The meeting will be organized on September 5 and 6, 2025 in Istanbul, Türkiye. The Scientific Committee has been selected and preparations for the programme has started.

Stay tuned for more information about the programme and opportunities to participate. 

Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]