Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Továbbképzések, rendezvények részletes információi
szeptember
HKSCPSV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
doki.NET háttér-rendszert használó más társaságok legfrissebb hírei
• A MPT Nyugat-Magyarországi Tagozatának küldöttválasztó közgyűlését a Kisbéri Batthyány Kázmér Szakkórház Pszichiátriai Rehabilitációs Osztályán szervezzük.Időpontja...>> Magyar Pszichiátriai Társaság hírei
[ 2025.09.17. ]
• Kedves Kolléganők és Kollégák! Az MRE 2025. évi Vezetőségválasztására az elnökjelölt, Prof. Dr. Szűcs Gabriella és a főtitkárjelölt, Prof....>> Magyar Reumatológusok Egyesülete hírei
[ 2025.09.17. ]
• Az Európia Endokrinológiai Társaság (ESE) által szervezett európai endokrinológia, diabétesz és anyagcsere betegségek szakvizsga időpontja meghirdetésre...>> Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság hírei
[ 2025.09.17. ]
• Tisztelt Kolléganő! Tisztelt Kolléga!Tisztelettel meghívjuk Önt a Magyar Szülészeti-Nőgyógyászati Ultrahang...>> Magyar Szülészeti-Nőgyógyászati Ultrahang Társaság hírei
[ 2025.09.15. ]
• A Veresegyházi Misszió Egészségügyi Központ pályázatot hirdet Veresegyházi Misszió Egészségügyi Központ Rehabilitációs osztály osztályvezető főorvos...>> Magyar Rehabilitációs Társaság hírei
[ 2025.09.15. ]
Linkek, dokumentumok oldalon belüli megjelenítése
Külön ablakban történő megjelenítés (gyorsabb!)
Kongresszusok, rendezvények
 
Ezen az oldalon hazai és nemzetközi rendezvényekről szóló információkat helyezünk el, időrendi sorrendben.

Tipp: A kongresszusokhoz különböző linkek, dokumentumok tartoz(hat)nak, melyeket a "kapcsolódó dokumentumok/linkek" feliratra kattintva érhet el. A felirat mögött zárójelben megjelenő szám a kapcsolódó anyagok számát jelöli.

Hazai kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ] 
 
Magyar Gyermekaneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság
GYSE 2025 - A gyermekorvos sürgősségi esetei (Budapest, 2025.09.25-27.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.09.25.Rendezvény vége: 2025.09.27.
Helyszín: 1074 Budapest, Hotel Hungaria City Center, Rákóczi u. 90.
A rendezvény Web oldala: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/GYSE25

Időpont: 2025. szeptember 25-27.

Helyszín: Hotel Hungaria City Center (1074 Budapest, Rákóczi u. 90.)

Kedves Kollégák, kedves gyermekellátásban dolgozó Barátaink!

Tisztelettel meghívlak Benneteket / meghívom Önöket a 2025-ös GYSE-ére. 
Célkitűzésünk már jól ismert: “Ne kelljen félni, ha nehéz eset jön”! 
Kiváló előadások és  workshopok segítik a résztvevőket e cél elérésében. A workshopokra a kongresszus regisztrált résztvevői rendkívül kedvezményes díj fejében jelentkezhetnek. Gyakorlatorientált továbbképző tanfolyamunk népszerűsége 2017 óta változatlan, jelenleg a leglátogatottabb, eset- és gyakorlatorientált gyermekgyógyászati tanfolyam. 
A 2025-es GYSE-re is olyan témákat választottunk, ami minden gyermekellátásban dolgozó vagy gyermekeket is ellátó egészségügyi szakember érdeklődésre számot tarthat. 

Fő témáink 2025-ben:

  • A gyermekellátás legfontosabb kihívásai;
  • Égéssérült gyermek ellátása;
  • Fájdalomcsillapítás;
  • Régi és új tévhitek az oltásokkal kapcsolatban;
  • Infektológiai esetek;
  • A légzési elégtelenség ritka okai;
  • Gyermekkardiológia;
  • Onko-hematológia gyakorlati problémái;
  • Anaphylaxia ellátása;
  • A génterápia kihívásai;
  • Kihívások a gyermeksürgősségi ellátásban és a gyermekmentésben;
  • Varia;
  • Bemutatkozik az MRE Bethesda Gyermekkórház Sürgősségi Osztálya!

Kiváló előadók garantálják, hogy mindenki értékes információkkal távozzon tanfolyamunkról!
Szeretettel várjuk rendezvényünkre a gyermekellátás különböző területein dolgozó orvosokat és ápolókat, továbbá az akut gyermekellátás irányt érdeklődő egyéb szakembereket. Külön szeretettel invitáljuk, és a gyermekorvoslás iránt érdeklődő orvostanhallgatókat is. 

A fiatalok részvételét kedvezményes regisztrációs díjjal segítjük!

A továbbképzés a Semmelweis Egyetem által a SE-SZTOK/2025.II/00162 kódszámon akkreditált továbbképző tanfolyam. Részvétel esetén az orvosok 48 kreditpontot szerezhetnek.
Szakképesítések, amelyekhez szakma szerinti pontszámként elszámolható: 1. aneszteziol.-intenzív terápia; 2. csecsemő és gyermek kardiológia; 3. csecsemő és gyermekgyógyászati intenzív terápia; 4. csecsemő- és gyermekgyógyászat; 5. gyermekneurológia; 6. háziorvostan; 7. infektológia; 8. oxyológia és sürgősségi orvostan.

A 63/2011. (XI. 29.) NEFMI rendelet az egészségügyi szakdolgozók továbbképzésének szabályairól 6. § (1) „SZABADON VÁLASZTHATÓ” elméleti továbbképzésnek minősül: az orvosok, fogorvosok, gyógyszerészek és az egészségügyi felsőfokú szakirányú szakképesítéssel rendelkezők folyamatos továbbképzéséről szóló miniszteri rendelet szerinti kötelező szakmacsoportos, valamint szabadon választható, akkreditált elméleti továbbképzésen történő részvétel. Folyamatos továbbképzés alapján megszerezhető pontértékek: 31-40 pontig minősített továbbképzés esetén: 20 pont.

További részletek, online regisztráció a Konferencia honlapján: https://convention.hu/Rendezveny/Reszletek/GYSE25

A helyszín 2025-ban is a Hotel Hungária City Center lesz. A tudományos rendezvény kitűnő szervezését a Convention Budapest Kft. munkatársai biztosítják.

Találkozzunk a konferencia helyszínén!

Dr. Ujhelyi Enikő PhD

főorvos 
gyermekgyógyász, aneszteziológus-intenzív terápiás,
gyermekinfektológus, gyermekintenzív szakorvos
DPC-OHII
 
Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság
Debreceni Aneszteziológiai Napok
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.09.Rendezvény vége: 2025.10.11.
Helyszín: Debrecen,
A rendezvény Web oldala: https://www.convention.hu/Rendezveny/Reszletek/DAN25/
A kongresszus helyszíne:Csütörtök:
Hotel Divinus

4032 Debrecen, Nagyerdei krt. 1.
www.hoteldivinus.hu

Péntek, Szombat:
Debreceni Egyetem Főépülete - Díszterem

4032 Debrecen, Egyetem tér 1.

Akkreditáció

DE ÁOK/2025.II/00080-es kódszámon, akkreditált. Sikeres tesztírás esetén orvos résztvevők 48 kreditpontot szerezhetnek, s a kreditpontok az OFTEX portálon feltüntetett szakképesítéseknél szakma szerinti pontszámként kerülnek jóváírásra.
A 63/2011. (XI. 29.) NEFMI rendelet az egészségügyi szakdolgozók továbbképzésének szabályairól 6.§ (1) Szabadon választható elméleti továbbképzésnek minősül: az orvosok, fogorvosok, gyógyszerészek és az egészségügyi felsőfokú szakirányú szakképesítéssel rendelkezők folyamatos továbbképzéséről szóló miniszteri rendelet szerinti kötelező, valamint szabadon választható, akkreditált elméleti továbbképzésen történő részvétel. Folyamatos továbbképzés alapján megszerezhető legmagasabb pontértékek: 41–50 pontig továbbképzés esetén: 20 pont.

Kedvezményes jelentkezés határideje:
 2025.09.05-ig!

Tisztelt Kollégák, Kedves Barátaink!


A Debreceni Aneszteziológiai Napokat 2003-ban indítottuk el azzal a céllal, hogy szakmai találkahelye legyen az északkeletmagyarországi aneszteziológusoknak és intenzív terápiás szakembereknek. Büszkén mondhatjuk, hogy az idei már a 23. rendezvényünk lesz! Minden kollégánknak, akik a régióból és az ország egész területéről megtisztelik figyelmükkel és jelenlétükkel a rendezvényt, hálásan köszönjük a folyamatos és egyre növekvő érdeklődést és szeretetet a konferenciánk iránt! Az idei programban is igyekeztünk olyan előadásokat összeállítani, amelyek a tematikus továbbképzési témák mellett szakmánk újdonságait és a jövő perspektíváit is összefoglalják. Idén a táplálásterápia fókuszba helyezése mellett folytatjuk azt hagyományt, hogy a társszakmák képviselőit is meghívtuk a rendezvényre. Így vendégünk lesz előadóként Tóth Dezső tanár úr a DE Sebészeti Intézetéből, Arjan Hoksbergen vezető érsebész az Academic Medical Center Amsterdamból és Nagy Endre professzor a DE Endokrinológiai Tanszékéről. Külön megtiszteltetés számunkra, hogy idén 3, az Európai Aneszteziológiai Társaságban jelentős szerepet játszó külföldi előadó, Lars Erikson (Karolinska Institute, Svédország), Christoph Czarnetzki (Genfi egyetemi Klinikák) és Daniela Ionescu (Kolozsvári Egyetem AITK) is a vendégünk lesz. Ezen kívül az aneszteziológia és intenzív terápia aktuális kérdései kerülnek megtárgyalásra.

A programot -immár szokásos módon- számos gyakorlati és szimulációs jellegű kurzus színesíti: Agyhalál és donorellátás; Nehéz légút; Mellkassebészeti légút biztosítás; Viszkolesztikus tesztek és PBM, Ultrahang az aneszteziológiában és intenzív terápiásban, valamint Újraélesztés.

Immár hagyománynak tekinthető, hogy átadjuk a Pro Anaesthesia Debreceniensi Díszoklevelet, amely egy tiszteletteljes főhajtás azok előtt, akik a szakmánk támogatásában jelentős szerepet játszottak. 

Idén Páll Dénes professzor úr, a DEKK alelnöke az egyik kitüntetett, aki amellett, hogy számos közös kutatási projektben vett részt a klinika munkatársaival, mint egyetemi vezető rendkívül támogató módon segítette és segíti szakmánk helyi fejlődését. A másik kitüntetettünk Iványi Zsolt tanár úr, aki évtizedek óta segíti oktató munkájával a régió aneszteziológiai fejlődését, de szakmánk melletti karakán kiállása és elkötelezettsége is megkérdőjelezhetetlenné teszi, hogy a díj a legmegfelelőbb helyre kerüljön.

A Senzime cég nagyvonalú támogatásának köszönhetően idén is meghirdetjük a Tassonyi Edömér Neuromuszkuláris díjat, melyet a neuromuszkuláris junkció kutatását célzó legjobb kutatási tervvel lehet elnyerni és a nyertes egy Tetragraph EMG alapú neuromuszkuláris monitorral lehet gazdagabb.

Reméljük, hogy idei programunk is vonzó lesz a kollégák számára.

Mi felkészültünk és a szokásos kelet-magyarországi vendégszeretettel várunk mindenkit!

Üdvözlettel:
Prof. Dr. Fülesdi Béla
egyetemi tanár

REGISZTRÁLJON MOST!


TOVÁBBI INFORMÁCIÓ
 
Magyar Kardiológusok Társasága
MKT Kardiovaszkuláris Képalkotó Munkacsoport X. Kongresszusa és Továbbképző Tanfolyama
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.09.Rendezvény vége: 2025.10.11.
Helyszín: Szeged, Hunguest Hotel Szeged
A rendezvény Web oldala: http:// www.convention.hu

Kedves Kollégák!

A Magyar Kardiológusok Társasága Kardiovaszkuláris Képalkotó Kongresszusa 2025. október 9-e és 11-e között kerül megrendezésre Szegeden, a Hunguest Hotel Szegedben.
A kongresszus a Képalkotó Tárasaság hivatalos rendezvénye, amely az echokardiográfia, a kardiális MR és CT szakembereit egyesíti. A kongresszusi program kialakítása során igyekszünk olyan tematikákat választani, ahol az egyes modalitások megőrzik alapvető sajátosságaikat, ugyanakkor rámutatunk a multimodális képalkotás potenciális lehetőségeire, az egyes vizsgálóeljárások kapcsolódási pontjaira. Minden résztvevő számára lehetőség nyílik gyakorlatának, tudásának fejlesztésére, a legújabb irányelvek, kutatási eredmények megismerésére, ugyanakkor a kongresszus kiváló lehetőséget teremt szakmai és tudományos kapcsolatépítésre is.

A kongresszus fő témái:
•A szívizombetegségek, valamint az akut és krónikus szívelégtelenség képalkotása
•A jobb szívfél multimodális megközelítése
•Aktualitások a billentyűbetegségek kivizsgálása területén
•Akut kardiovaszkuláris kórképek a képalkotó szemével
•Az iszkémiás szívbetegség multimodális megközelítse, valamint sok más újdonság.

Mindenkit sok szeretettel várunk Szegeden.

Prof. Dr. Vágó Hajnalka - munkacsoport vezető 
Dr. Ágoston Gergely - munkacsoport vezető helyettes

 
Kapcsolódó dokumentumok (2)
 
Magyar Dermatológiai Társulat
7. Szakmai konzultációs ülés (Bp. 2025.10.09.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.09. 13:00Rendezvény vége: 2025.10.09. 15:00
Helyszín: 1085 Budapest, Mária u. 41.
A rendezvény Web oldala: https://forms.gle/PgLBCRA1kvYJKDDD8
Tisztelt Kollégák!



A Semmelweis Egyetem, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika következő betegbemutató szakmai konzultációs ülését 2025. október 9-én, 13:00-15:00 óra között tartjuk klinikánk tantermében (1085 Budapest Mária utca 41.), melyre ismét szeretettel várunk minden érdeklődőt:

Az esetbemutatások tekintetében lehetőséget biztosítunk a Bőrklinikán kívül – leginkább magánpraxisban – dolgozó kollégák részére. Amennyiben a betegkörében olyan érdekes eset áll rendelkezésére, amelyet szívesen megosztana a kollégákkal vagy ettől függetlenül egy a szakmával kapcsolatos hír megvitatására tenne javaslatot, várjuk jelentkezését.
”Aktualitások” című rovatunk keretein belül a szakma aktuális történései kerülnek ismertetésre 1 perces hírek formájában. Ennek összeállításához ismét várjuk a tisztelt résztvevők javaslatait újfajta kezelési módok, gyógyszertörzskönyvezés, hiánycikk gyógyszerek, meghatározó tudományos közlemények vagy bármilyen a szakmát érintő releváns hír kapcsán, amelyet érdemes ismertetni és megvitatni.

Lehetőséget biztosítunk a magánszektorban dolgozó kollégáknak saját rendelő bemutatására, a szakmai profil ismertetése és a közös betegutak kiépítése céljából.
A rendezvényre az alábbi linken tud jelentkezni: https://forms.gle/PgLBCRA1kvYJKDDD8

Előadási szándékát kérjük, külön e-mailben jelezze számunkra a titkarsag.bor@semmelweis.hu email címen.

Üdvözlettel:

Prof. Dr. Holló Péter
igazgató
Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika
Semmelweis Egyetem

Dr. Jobbágy Antal
konzultációs ülés koordinátor
Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika
Semmelweis Egyetem
 
Magyar Gyermekorvosok Társasága
Magyar Pszichoszomatikus Szülészeti-Nőgyógyászati Társaság 2025. évi Kongresszusa
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2025.10.16.Rendezvény vége: 2025.10.18.
Helyszín: Székesfehérvár, Mercure Hotel Magyar Király ****
Helyszín: Mercure Hotel Magyar Király ****

Kedves Kolléganők és Kollégák!

A Magyar Pszichoszomatikus Szülészeti-Nőgyógyászati Társaság (www.mapszig.hu) következő 2025. évi kongresszusa, a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály szervezésében, kerül megrendezésre Székesfehérváron 2025. október 16-18-án.

Az elmúlt években Magyarországon a szülészeti ellátás jelentős változásokon ment keresztül, amelynek hátterében elsősorban a COVID-19 járvány, az orvosválasztás rendszerének átalakítása, az új egészségügyi törvény állt.

A kormány bejelentette a szülészeti rendszer átalakítását, felismerve a jelentős társadalmi igényt, a minél kevesebb orvosi beavatkozással járó háborítatlan szülés iránt. Mindezen változások komoly hatással voltak a várandósgondozásra és a szülések kísérésére egyaránt. A várandósok elbizonytalanodása, félelme az ismeretlen új rendszertől, ennek a váltásnak a hozadéka a mai napig. Nem vitatható, hogy látható és tapasztalható az új ellátási modell által hozott pozitív fejlemények megjelenése is a hazai szülészeti gyakorlatban. 

Konferenciánk célul tűzte ki, hogy a hazai szülészet minden olyan aspektusát elemezze, amely a várandósok ellátásában pozitív, vagy esetleg negatív hatással bírhat. Segíteni kívánjuk a szülészetben dolgozó szakembereket az új szakmai környezet elemeinek befogadásában, alkalmazásában, hogy a változások ellenére a hazai szülészeti ellátás még magasabb színvonalon működhessen. A konferencián mindnyájunkat napi szinten érintő kérdésekről, változásokról, felmerülő problémákról és új szakmai elvekről fogunk közösen gondolkodni és ezen kérdéseket a hozzáértő szakemberek segítségével megvitatni.

Szeretettel várunk minden szülész-nőgyógyász, neonatológus, gyermekgyógyász, pszichiáter, szülésznő, csecsemő-gondozó, védőnő, gyógytornász kollégát, aki a családközpontú ellátás iránt elkötelezett. 

A kongresszus megnyitó előtti napján akkreditált szakmai továbbképzést rendezünk szakdolgozók részére. Témája a „Családközpontú szülészet gyakorlati kérdései". Reméljük, hogy a kongresszus résztvevői hasznos ismeretanyaggal gyarapodva, élményekkel gazdagodva tekintenek vissza a Magyar Pszichoszomatikus Szülészeti- és Nőgyógyászati Társaság 2025. évi kongresszusára. 
 
A kongresszus fő témái:
-Egészségpolitikai változások és hatásai a hazai szülészeti ellátásban
-Családközpontú szülészet: szülésre felkészítés, nyitott szülőszoba, együtt szülés, alternatív szülés, korai anya-gyermek kapcsolat, rooming-in
-Várandósgondozás: védőnők, szülésznők
-Önálló szülésznői tevékenység
-Pszichoszomatika a nőgyógyászatban: meddőség, inkontinencia, endometriozis, onkológia
-Orvos-beteg kommunikáció
-Gyermeknőgyógyászat
-Szexuális funkció zavarok
-Menstruációs ciklus és szexuális aktivitás
-Meddőség pszichodinamikája

36 KREDITPONT!
 
Szakma szerinti pontszámként elszámolható szakképesítések:
1. alkalmazott egészségpszichológiai szakpszichológia 
2. csecsemő és gyermekgyógyászati intenzív terápia
3. csecsemő- és gyermekgyógyászat 
4. fiziotherápia 
5. gyermektüdőgyógyászat 
6. neonatológia 
7. orvosi rehabilitáció (csecsemő és gyermekgyógyászat) 
8. pszichiátria 
9. pszichotherápia 
10. szülészet-nőgyógyászat
 
A kongresszus weboldala: http://newinst.wixsite.com/mapszig25

Találkozzunk a Királyok városában 2025. október 16-18-án.

Dr. Hagymásy László Ph.D.
Osztályvezető főorvos
MAPSZIG elnöke

Dr. Ádám Zsolt
Osztályvezető főorvos
MAPSZIG titkára
 
Ha felkeltette érdeklődésüket rendezvényünk kérjük, hogy a jelentkezési lapot kitöltve küldjék vissza elérhetőségeink bármelyikére.
A kongresszussal kapcsolatban felmerülő kérdés, vagy kérés esetén szívesen állunk rendelkezésükre.

Letölthető dokumentumok:
Meghívó
Jelentkezési lap
Előadásbejelentő
 
Üdvözlettel:

New Instant Szervezőiroda
E-mail: penzugy@newinstant.hu, newinst@newinstant.hu       
Telefon: 06 30/438-5280, 06 30/221-1413
Web: www.newinstant.hu 

Külföldi kongresszusok rendezvények
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]
[ 11 ] 
 
Magyar Fejfájás Társaság
World Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Conference 2026 (EDCC26)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.03.06. 09:00Rendezvény vége: 2026.03.07. 17:00
Szakterület(ek): Endokrinológia, anyagcsere betegségek
Tudományos információ: Zen Ileana
Munkahely neve: Episirus Scientifica
Címe: Thailand, Bangkok,
Tel: 3024401610
E-mail: endocrine@episirus.org
Szervező: Zen Ileana
Munkahely neve: Episirus Scientifica
Címe: Thailand, Bangkok,
Tel: 3024401610
E-mail: endocrine@episirus.org
Helyszín: Thailand, Bangkok, Episirus Scientifica
A rendezvény Web oldala: https://endocrine.episirus.org/bangkok/
Episirus Scientifica welcomes you to attend World Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Conference 2026 (EDCC26) to be held during March 06-07, 2026, in Bangkok, Thailand around the theme “Innovation in Metabolism: Novel Therapeutics & Tech for Endocrine Disorders”. This international meet (EDCC26) anticipates hundreds of participants including keynote speakers, Oral presentations by renowned speakers and poster presenters besides delegates around the world. This conference is perhaps a giant event that creates an ideal platform to share expertise addressing current advancements involved in Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Health. It will be a wonderful opportunity for all the delegates as it provides an international networking opportunity to collaborate with the world-class Endocrinology, Obesity and Medical Associations.

World Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Conference 2026 (EDCC26) is a premiere educational event which is designed to advance knowledge and expertise in endocrine and obesity that rotate between continents and are organized in collaboration with national and international endocrinology and obesity societies and associations. This International Congress EDCC26 is going to be held at Bangkok, Thailand during March 06-07, 2026.The conference is targeted to the international Endocrinology community as well as other healthcare professionals involved in multidisciplinary endocrine, diabetic, cardiovascular and metabolic challenges
Focus Areas / Session Topics
 Clinical Endocrinology
 Molecular Endocrinology
 Endocrine Oncology, Endocrine Connections
 Hypertension
 Diabetes, Endocrine and Metabolism
 Obesity
 Cardiovascular Disorders
 Neuroendocrine
 Pediatric Endocrine
 Nutrition and Lifestyle
 Thyroid Disorders
 Reproductive endocrinology
 Diabetes, Obesity, Metabolism and Nutrition
 Calcium and Bone
 Adrenal and Cardiovascular Endocrinology
 Environmental Endocrinology
 Clinical Endocrinology
 Endocrine related Cancer and Tumors
 Neuroendocrinology and NET (neuroendocrine tumor)
 Reproductive and Development Endocrinology
 Thyroid
 Cardiovascular medicine
 Precision Medicine
 Transgender Medicine and Research
 Endocrinology and Genetics
Target Audiences
• Endocrinologists
• Pediatric endocrinologists
• Neuroendocrine Specialists
• Reproductive endocrinologists
• Primary care physicians
• Thyroid
• Andrologist and Gynecologists
• Diabetologists
• Cardiologists
• Nutritionists and Metabolic Specialists
• Other health professionals, such as nurses, physician’s assistants, and other clinicians who care for individuals with endocrine diseases
 
Magyar Fejfájás Társaság
World Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Conference 2026 (EDCC26)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.03.06. 09:00Rendezvény vége: 2026.03.07. 17:00
Szakterület(ek): Endokrinológia, anyagcsere betegségek
Tudományos információ: Zen Ileana
Munkahely neve: Episirus Scientifica
Címe: Thailand, Bangkok,
Tel: 3024401610
E-mail: endocrine@episirus.org
Szervező: Zen Ileana
Munkahely neve: Episirus Scientifica
Címe: Thailand, Bangkok,
Tel: 3024401610
E-mail: endocrine@episirus.org
Helyszín: Thailand, Bangkok, Episirus Scientifica
A rendezvény Web oldala: https://endocrine.episirus.org/bangkok/
Episirus Scientifica welcomes you to attend World Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Conference 2026 (EDCC26) to be held during March 06-07, 2026, in Bangkok, Thailand around the theme “Innovation in Metabolism: Novel Therapeutics & Tech for Endocrine Disorders”. This international meet (EDCC26) anticipates hundreds of participants including keynote speakers, Oral presentations by renowned speakers and poster presenters besides delegates around the world. This conference is perhaps a giant event that creates an ideal platform to share expertise addressing current advancements involved in Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Health. It will be a wonderful opportunity for all the delegates as it provides an international networking opportunity to collaborate with the world-class Endocrinology, Obesity and Medical Associations.

World Endocrine, Diabetes & Cardiovascular Conference 2026 (EDCC26) is a premiere educational event which is designed to advance knowledge and expertise in endocrine and obesity that rotate between continents and are organized in collaboration with national and international endocrinology and obesity societies and associations. This International Congress EDCC26 is going to be held at Bangkok, Thailand during March 06-07, 2026.The conference is targeted to the international Endocrinology community as well as other healthcare professionals involved in multidisciplinary endocrine, diabetic, cardiovascular and metabolic challenges
Focus Areas / Session Topics
 Clinical Endocrinology
 Molecular Endocrinology
 Endocrine Oncology, Endocrine Connections
 Hypertension
 Diabetes, Endocrine and Metabolism
 Obesity
 Cardiovascular Disorders
 Neuroendocrine
 Pediatric Endocrine
 Nutrition and Lifestyle
 Thyroid Disorders
 Reproductive endocrinology
 Diabetes, Obesity, Metabolism and Nutrition
 Calcium and Bone
 Adrenal and Cardiovascular Endocrinology
 Environmental Endocrinology
 Clinical Endocrinology
 Endocrine related Cancer and Tumors
 Neuroendocrinology and NET (neuroendocrine tumor)
 Reproductive and Development Endocrinology
 Thyroid
 Cardiovascular medicine
 Precision Medicine
 Transgender Medicine and Research
 Endocrinology and Genetics
Target Audiences
• Endocrinologists
• Pediatric endocrinologists
• Neuroendocrine Specialists
• Reproductive endocrinologists
• Primary care physicians
• Thyroid
• Andrologist and Gynecologists
• Diabetologists
• Cardiologists
• Nutritionists and Metabolic Specialists
• Other health professionals, such as nurses, physician’s assistants, and other clinicians who care for individuals with endocrine diseases
 
Magyar Dermatológiai Társulat
IPCC 2026 - 26th International Pigment Cell Conference - 7th Pigmentarycon (Új Delhi, India, 2026.04.30-05.03.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.04.30.Rendezvény vége: 2026.05.03.
Helyszín: India, New Delhi, India Habitat Centre
A rendezvény Web oldala: https://ipcc2026.com/


Message from IPCC 2026

Dear Colleagues,
On behalf of the organizing committee, it is our pleasure to invite you to the 26th International Pigment Cell Conference – 7th Pigmentarycon 2026 from April 30 – May 3, 2026, at the India Habitat Centre, New Delhi, India.
The conference will bring together leading researchers, clinicians, & scholars from around the world to explore the latest advancements in pigment cell biology, pigmentary disorders, and therapeutic innovations. As a premier platform for scientific exchange, the event will foster collaboration across dermatology, genetics, molecular biology, & translational medicine.
Our mission is not only to showcase groundbreaking discoveries but also to encourage interdisciplinary dialogue by engaging experts from diverse fields. Through interactive discussions, keynote lectures, & collaborative sessions, we aim to spark new perspectives and drive innovation in pigmentary research and clinical applications.
We are excited to welcome you to New Delhi, a city rich in history and culture, offering an inspiring backdrop for scientific discourse and networking. Your participation will undoubtedly contribute to the success of this prestigious gathering, and we look forward to sharing this remarkable experience with you.
Warm regards,
Dr. Rashmi Sarkar
Organizing Chair
 
Magyar Dermatológiai Társulat
IPCC 2026 - 26th International Pigment Cell Conference - 7th Pigmentarycon (Új Delhi, India, 2026.04.30-05.03.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.04.30.Rendezvény vége: 2026.05.03.
Helyszín: India, New Delhi, India Habitat Centre
A rendezvény Web oldala: https://ipcc2026.com/


Message from IPCC 2026

Dear Colleagues,
On behalf of the organizing committee, it is our pleasure to invite you to the 26th International Pigment Cell Conference – 7th Pigmentarycon 2026 from April 30 – May 3, 2026, at the India Habitat Centre, New Delhi, India.
The conference will bring together leading researchers, clinicians, & scholars from around the world to explore the latest advancements in pigment cell biology, pigmentary disorders, and therapeutic innovations. As a premier platform for scientific exchange, the event will foster collaboration across dermatology, genetics, molecular biology, & translational medicine.
Our mission is not only to showcase groundbreaking discoveries but also to encourage interdisciplinary dialogue by engaging experts from diverse fields. Through interactive discussions, keynote lectures, & collaborative sessions, we aim to spark new perspectives and drive innovation in pigmentary research and clinical applications.
We are excited to welcome you to New Delhi, a city rich in history and culture, offering an inspiring backdrop for scientific discourse and networking. Your participation will undoubtedly contribute to the success of this prestigious gathering, and we look forward to sharing this remarkable experience with you.
Warm regards,
Dr. Rashmi Sarkar
Organizing Chair
 
Magyar Dermatológiai Társulat
1st UEMS Congress (Leuven, Belgium, 2026.05.27-30.)
Az ikonra kattintva az eseményt letöltheti a kalendárium programjába. (Például: Microsoft Outlook) Rendezvény kezdete: 2026.05.27.Rendezvény vége: 2026.05.30.
Helyszín: Belgium, Leuven,
A rendezvény Web oldala: https://www.uems.eu/uems-congress-2026
uems.eu
Learning • Networking • Impacting

Message from UEMS President


The 1st UEMS Congress will be an opportunity to gather the many voices shaping the future of medical practice in Europe. 
Rooted in our shared commitment to excellence in healthcare and patient care, the 1st UEMS Congress will bring together medical specialists, educators, trainees, policymakers, and partners from across the continent and beyond.
This Congress is more than an event—it is a platform to strengthen collaborationcelebrate innovation, and champion the continuous advancement of European medical standards. It is a testament to the vision and dedication of the UEMS and our partners, and an invitation to shape the next chapter of specialist medical care together.
 

Key themes and programme


Over the course of four dynamic days, and through original sessions, the 1st UEMS Congress will explore key themes such as:

  • the future of healthcare systems and healthcare provision in Europe,  
  • the challenges, achievements, and aspirations in healthcare provision and medical practice at national, EU, and global levels, or 
  • medical specialist practice in all its compartments, i.e. training, working conditions, equality, sustainable practice and more.
Korábbi kongresszusok, rendezvények megjelenítése >>


[ Vissza az előző oldalra ]

A Web-rendszerben található információk szolgáltatása és gyűjtése a magyar média és adatvédelmi törvények előírásait figyelembe véve történik.
A Web-rendszer teljes tartalmára minden jogot fenntartunk!
Copyright © 2025 doki.NET
Internet rendszerének szerkesztősége.


[ www.doki.NET ]